Dělala jsem mu společnost na služební cestě: Tomuto přestaňte věřit, pokud nechcete, aby vás muž vodil za nos

Kristýna o pozornost mužů nikdy nemusela prosit, měla v sobě prostě něco, co pro ně bylo jako magnet. Díky bohatým zkušenostem však odhalila jednu věc, se kterou se chce nyní podělit s ostatními ženami.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vždy jsem měla štěstí na tzv. bad boys, tedy špatné chlapce. Točilo se kolem mě hodně mužů, ale stále stejné typy. Čas strávený s nimi byl fajn, nemohu si stěžovat. Zpočátku jsem mezi nimi naivně hledala i lásku svého života, ale život mě časem naučil, že je lepší nemít vždy iluze a tak jsem začala žít tak, abych se na nic nespoléhala.

Přečtěte si také: Můj muž sbalil sebe, všechny naše úspory a odešel s milenkou: Jednu lekci mi to však do života přece jen dalo

Věděla jsem, že nejsem jediná

Čím dříve jsem pochopila smýšlení mužů, tím méně jsem byla v životě zklamaná a zažívala jsem
bolestivé chvíle. Řekla jsem si, že v mladém věku, jaký mám, se nevyplatí stresovat se tím, jestli budu jeho vyvolenou nebo ne.

Jistý čas jsem randila s Filipem, úspěšným manažerem, který si mohl ženy vybírat, stačilo mu ukázat prstem, a to doslova. Byly chvíle, kdy jsem ani nechápala, co na mně vidí. Byl velmi pozorný, a když byl se mnou, věnoval mi svou pozornost maximálně. Byl velmi galantní a časem jsme spolu trávili veškerý čas mimo práci. Dával mi najevo, jak moc mu chybím a po pár měsících známosti mě začal brát i na služební cesty. Jelikož jsem byla nad věcí, k našemu vztahu jsem tak i přistupovala a snažila jsem se na tom vztahu příliš neulpívat. Možná právě to mu na mně nakonec nejvíce imponovalo. Věděla jsem však, že nejsem jeho jediná. To z muže jednoduše vycítíte a ty ženy, které to neumí rozeznat, to jen nechtějí vidět.

Z pozice milenky jsem pak zjistila, jak lže ženám

Život na volné noze mě naučil jedno - poznat lži a podvody mužů. Ti jsou již dnes mnohem vynalézavější a mají své taktiky. S Filipem jsme každé ráno měli fakt kvalitní sex a předtím, než odešel na pracovní mítinky jsme si raději vždy přivstali, jen aby si "svou ranní dávku" stihl užít. Jelikož jsem nebyla jako stíhačka a on si o mně myslel, že o mě mají zájem i jiní muži, nedával si vůbec pozor na mobil.

Jednou večer, když byl ve sprše, tak mi to přece jen nedalo a musela jsem nahlédnout. Během
našeho pobytu ho neměl ani zablokovaný. Často si mě totiž na něj fotil v lechtivých záběrech a
nás to bavilo.

Tehdy jsem zjistila, že má dokonce partnerku, která s ním v Praze žije. To bude asi důvod, proč mě po několika měsících vůbec nepozval k sobě domů a proč nikdy nepadla řeč na to, že bychom spolu mohli zkusit i bydlet. Nic to se mnou nedělalo, jak jsem vzpomínala, čím dříve se nastavíte na tyto věci, tím menší zklamání pak zažijete.

Nepřehlédněte: Manželovi jsem nikdy neřekla jednu věc před let, která souvisela s jeho rodinou: Dnes se mi to takto vymstilo

Dokonalé alibi na míru, všímejte si však tohoto detailu

Jako alibi však používal dokonalou věc - vždy ráno před odjezdem na mítink a ještě předtím, než jsme měli spolu sex, posílal své ženě domů různé fotografie, co dělá. Jednou to bylo, že sedí v taxíku v zácpě po cestě na mítink, samozřejmě v obleku s větou, jak moc mu jeho miláček chybí. Jindy jí poslal fotografii, kde je do půl pasu nahý a zpocený ve fitku o šesté ráno. Zpocený sice v té době byl, ale se mnou v posteli nebo ve sprše...

Jeho žena mu na všechno naletěla, ale řekněme si upřímně, kdo by nenaletěl. Měl to totiž dokonale promyšlené. Když s ním chtěla totiž volat, nikdy se to neudálo a zalepil jí oči i ústa těmi nejmilejšími gesty a gentlemansky zdvořilým chováním.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..