60 sekundové pravidlo čisté pleti: Děláte tohle každé ráno a večer? Pokud ne, čištění nemá smysl

Nejde o nic převratného, ale i tak mnohé ženy tento krok ignorují. A co vy?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

1 minuta rozhoduje

Zdá se vám to jako nesmysl? Nicméně není. Skutečně záleží na 60 sekundách, které mohou ovlivnit mnoho. Můžete se věnovat čištění pleti každý den i dvakrát, ale pokud to odfláknete, je to jako byste nedělaly téměř nic. Jednoduše si musíte najít na svou pleť trochu více času a ona vám to následně vrátí. Rychleji, než byste čekaly.

Přečtěte si: Beauty rutina Pařížanek, díky které mají dokonalou pleť. Trik je v této činnosti

Úplně postačí, když si každé ráno a večer budete pleť čistit o něco důkladněji, tedy šedesát sekund. Přibližně. Použijte svůj oblíbený přípravek na vyčištění a skutečně pozorně si s ním promasírujte vaši tvář. Jen tak zbavíte pleť nečistot a mazu, které se na ni nachytaly a bude opravdu čistá a připravená na další krok.

Pokud vám to pomůže, zkuste pro začátek použít stopky, abyste měly hrubý přehled, nebo si pomozte čisticími kartáči na obličej, které mají často i časovač, takže nemusíte nic počítat.

Mohlo by vás zajímat: Zkuste to jinak! Halloweenský make-up, který z vás udělá zlatou dívka i femme fatale

Samozřejmě, stejně záleží i na produktu, který při tomto rituálu používáte. To, že by to nemělo být obyčejné mýdlo, určitě víte. Každá pleť je unikátní a to, co sedí vašim kamarádkám, vůbec nemusí sedět vám. Takže zkoušejte a pokud si nejste produktem jistá, tak si klidně v lékárně nebo v obchodech vyžádejte vzorky a otestujte přípravek doma. Právě tento první krok je pro dosažení dokonalé pleti nejdůležitější, proto nic nepodceňujte. Čištění je prostě základ všeho.

Vyzkoušejte také: Největší mýty o pórech, kterým věří všechny ženy: Je možné se jich vůbec zbavit?

Feminity TIP: Věnujte výběru čisticích produktů pozornost. S tímto krok vedle neuděláte

Foto:
Profimedia, Omorovicza (beautysecret.sk), African Botanics, Dior Life, Institut Esthederm, Shiseido
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..