Do svého nezávazného sexuálního partnera jsem se zamilovala: Pochopila jsem, že toto je jediné řešení, jak z toho ven

Trend kamarádství, které mají jako vedlejší benefit sex, stále více roste. Co se však stane, pokud jeden z dvojice od toho nakonec očekává přece jen víc?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přestože si Saša myslela, že jí se to stát nikdy nemůže, stalo se. Jedna noc změnila kompletně její budoucnost. A ona se musela rozhodnout, jak se k tomu postaví. Jaké je to, když zamilujete do kamaráda, se kterým jste měly dohodu, že kromě přátelství a sexu mezi vámi nic jiného nebude?

Mohlo by vás zajímat: Manželka si chtěla zřídit další účet: Zatajila mi, že má milence a aby to nestačilo, namočila nás do pěkného problému

Tento moment změnil můj pohled na všechno

Máme kolem sebe stále více žen, které jsou buď úspěšné, kariérně toho mají hodně za sebou, dokážou se o sebe samy postarat, ale na druhé straně i takové, které vlastně nikdy nedospěly a svět je pro ně jako pohádka. Ta druhá kategorie je o něco komplikovanější. Zdá se totiž, že tyto ženy uvízly v čase. Někde mezi stužkovou a promocí na výšce. Milují svobodu, pocit nezávislosti a dělají si co chtějí. No a slovo odpovědnost jim způsobuje nejen vrásky na čele, ale i třes. Saša je jednou z nich. Vlastně byla. Do momentu, který změnil její pohled na život a zjistila, že chce konečně něco víc. Na rozdíl od jejích kamarádek nikdy nepatřila mezi typy, které se touží usadit. "Odjakživa jsem preferovala spíše bohémský styl života. Neměla jsem stabilní práci, spíše si přivydělávala příležitostnými brigádami. A to i v době po třicítce. Mou největší vášní bylo odjakživa cestování." Jakmile dovršila osmnáct, odešla za poslední našetřené peníze do Thajska a zůstala tam dva roky. Pak se přesunula na Bali, do Vietnamu, Singapuru a nakonec na Kubu. Saša milovala dobrodružství, pocit volnosti. Nikdy se jí na tom nezdálo nic zvláštního. Spíše nechápavě hleděla na své kamarádky, které si zakládaly rodiny. Vůbec nebyla ten typ, který by se cítil na vážný vztah. Měla z toho paniku a hrůzu. Doslova. Až do momentu, kdy si začala s Adamem.

Přečtěte si: Vzal jsem si ženu snů: Jedna její záliba, se kterou nechtěla skoncovat ani po svatbě, mě přinutila se rozvést

"Znali jsme se roky. Byli jsme spolužáky ještě na střední. Měl stejné životní nastavení jako já. Na Kubu jsme odešli spolu. Chtěl si užít rok na plážích, naučit se surfovat a nic neřešit. A jelikož jsme ani jeden, v té době nikoho neměli, dohodli jsme se, že kromě nočního sledování filmů, zkusíme i sex. Bez závazků samozřejmě. Čistě bez citů a emocí. Zároveň jsme si řekli, že to nijak neohrozí naše kamarádství. A pokud by k tomu i mělo dojít, okamžitě to ukončíme. A ze začátku to fungovalo perfektně. Až do momentu, kdy si Adam našel známost... "

Když se sex promění na lásku

V té době to samozřejmě Saše okamžitě řekl a poprosil ji, ať nezávazný sex jednoduše ukončí.

"Bral to s nadhledem a zcela přirozeně jak jsme byli domluveni na začátku. Jen já jsem tehdy pochopila, že k němu cítím mnohem více než jen kamarádství. Zamilovala jsem se do něj úplně šíleně. Přestože jsem to tak dlouho vůbec neřešila, byl pro mě opravdu důležitý. Milovala jsem ho, no věděla jsem, že on mě ne. A říct jsem mu to nedokázala. Tak jsem si sbalila věci a do týdne koupila letenku do Čech. Odešla jsem bez rozloučení, beze slova a vysvětlení... "

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..