Neteř princezny Diany bude mít zanedlouho svatbu: Bere si tohoto muže, který má o 30 let více, vydrží jim to?

Ve světě showbyznysu se pohybuje od útlého dětství, ale aktuálně si záři reflektorů mimořádně užívá. Kitty Spencer nejnověji opět překvapila. Brzy řekne "ANO" muži, kterému je o 30 let víc.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Žije svůj vlastní sen

Lady Kitty Spencer je oblíbená a žádaná britská modelka, která má na sociálních sítích velký vliv. Charakterizuje ji nezaměnitelný a jedinečný styl, díky čemuž získává skutečně na popularitě. Navíc jí nechybí půvab a smysl pro detail. Objevila se na titulkách několika módních magazínů a stala se múzou mnoha návrhářů.

Ve vlnách showbyznysu, se pohybuje již nějaký ten čas a to i přesto, že se se svými královskými bratranci, od smrti jejich mámy, příliš nestýká. Je nespoutaná, odvážná, nebojí se vyjádřit svůj názor a mnozí ji označují za rebelku. A přesně taková byla i její teta.

Přečtěte si: Toto je nová aristokracie: Co spojuje Dianu a její méně známé neteře, pro které je dodnes velkým vzorem?

Toto zdědila po své známé tetě

O této člence královské monarchie říkají, že se mimořádně podobá své tetě, princezně z Walesu. Plavovlasá Kitty však s princeznou Dianou, spojuje mnohem více než jen fyzická stránka a některé vlastnosti. Angažuje se v charitativní oblasti, byla zvolena za velvyslankyni neziskové organizace Centrepoint, která pomáhá lidem bez domova ve Velké Británii. Snaží se chránit bezbranné, přesně jak to dělala její teta. A přestože krásce bylo jen šest let, když Diana zemřela, má na ni velmi nádherné vzpomínky a je vděčná za to, že s ní trávila hodně času. Právě ona ji prý velmi mnoho věcí naučila a bere život s určitou dávkou nadsázky.

V tomto muži našla lásku svého života

I když si dosud soukromí úzkostlivě hlídala, aktuálně se o její život bulvár mimořádně zajímá. Už za několik týdnů by se totiž měla vdát za svého snoubence, milionáře Michaela Lewise. Na tom by samozřejmě nebylo nic zvláštního. Nicméně Michael je však od 29leté Kitty, výrazně starší a klidně by mohl být jejím otcem. Je mu 61, je rozvedený a je otcem tří dětí. Nicméně podle zdrojů blízkých Lady Kitty Spencer, si dvojice spolu velmi dobře rozumí a tvoří harmonický pár. Poznali se v Kapském městě, kde žije modelčina máma, nějaký čas poté, co se rozvedla s bratrem Diany. "Michael je milován celou její rodinou. Přestože je tak bohatý, je skromný a rezervovaný a věk u nich rozhodně nehraje roli," prozradil pro britské média zdroj blízký známé modelky a členky monarchie.

Mohlo by vás zajímat: Mladší sestra královny Alžběty: Chtěla vyměnit královský titul za lásku a svatba s tímto mužem byla první v TV

I když mnozí jejich vztah předurčují k nezdaru, vůbec to tak nemusí být. Množství takových párů, s větším věkovým rozdílem si skvěle rozumí. Důkazem jsou i Rosie Huntington-Whiteley a Jason Statham, Emma Heming a Bruce Willis, nebo Alejandra Silva a Richard Gere.

"Skutečně takové svazky mohou být funkční. Jen je velmi důležité, aby měli mezi sebou jasně definované hranice toho, jak si představují vzájemné soužití, budoucnost a co od toho očekávají. Tehdy nevidím důvod, proč by takový pár nemohl být šťastný. Otázkou však je, do jaké míry se o tom dokáží otevřeně bavit. To může být kámen úrazu," vysetľuje psycholog Mgr. Martin Chrenko.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..