Tato vášeň mého muže, zachránila naše manželství: Doporučuji ji dělat všem párům, které prožívají krizi

Někdy stačí do vztahu dostat opět jiskru, abyste zjistily, že váš muž je tím pravým a osudovým. Jak však na to? Zina zjistila, jak jedna drobnost dokáže opravdu pomoci.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Během jednoho roku jsme stihli vše

Zina a Milan se poznali na zimním lyžování. Oba v té době měli dlouholeté partnery, ale ani jednomu z nich údajně již daný vztah nevyhovoval. V podstatě to jeden i druhý táhli spíše ze zvyku. "Já jsem tam byla s partou holek a on s kluky. Od začátku jsme si my dva mimořádně dobře rozuměli. Byli jsme v dlouhodobém nešťastném vztahu, nedokázali jsme ho ukončit a to, co následovalo, bylo podle mě jen vyústěním něčeho, co se mělo stát mnohem dříve." Zina a Milan se do sebe zamilovali natolik, že po návratu domů se každý z nich rozešel se svým partnerem.

Přečtěte si také: Tyto čtyři znamení se mohou těšit na velkou lásku! Právě rok 2020 jim přivede do cesty životního partnera

"Začali jsme spolu randit a pamatuji si, že už na třetím rande, jsme měli vybraná jména pro naše děti. Netrvalo to dlouho a já jsem opravdu otěhotněla. Po dvouměsíční známosti. Následně jsme se okamžitě vzali. Ne proto, že jsme museli, ale my jsme to tak chtěli. A přestože jsem termín měla až v lednu, malý Theodor se dostal na svět přesně na Silvestra. Během roku jsme tak toho stihli opravdu hodně. Rozejít se se svými ex, zamilovat se, otěhotnět, vzít se, dořešit společné bydlení a narodil se nám i syn. Měli jsme opravdu velmi akční začátek, ale milovali jsme se. A to bylo nejpodstatnější," pokračuje Zina.

Toto doporučuji dělat všem párům

Časem se vše uklidnilo a Zina s Milanem žili klasický život jako téměř všechny manželské páry, které mají malé dítě. "Začal pro nás jakýsi stereotyp, na který jsme nebyli zvyklí. Milan chodil do práce, já jsem se celý den starala o malého a vždy večer jsme se setkali. On byl unavený, já také. Mnohokrát nechyběla ostřejší výměna názorů. Objevily se věci, které jsme dosud na tom druhém neznali. Místy bylo najednou cítit, že o sobě nevíme mnoho. Takto jsme však fungovali čtyři roky. Měli jsme náročnější i hezčí období, ale vášeň mezi námi, byla stále živá. Snad proto to fungovalo. Ale v době, kdy malý začal chodit do předškolní přípravky, se i ta vášeň vytratila. Našemu vztahu chyběla jiskra a doslova se to projevovalo ve všem. Netušila jsem, co dělat. Skutečně jsem jen věděla a cítila, že pokud se něco nezmění, budeme mít vážný problém."

Nepřehlédněte: Co můžete čekat od partnera v roce 2020? Takto se změní vaše vzájemné vztahy podle znamení zvěrokruhu

Nakonec krizi ve vztahu překonala Zina s Milanem kvůli jeho velké vášni. Milan byl velký dobrodruh a cestovatel. Měl procestovaných 56 zemí a předtím než Zinu poznal byl téměř každý měsíc někde. Ano, i když měl přítelkyni. Vždy si sbalil jen ruksak, pár věcí, koupil letenku a odešel. Zina to věděla a udělala to stejně. Malého dala na dva týdny k babičce, koupila letenky na Zanzibar, sbalila dva batohy a poslala Milanovi sms, že u letiště píchla a že se zdrží.

Chtěla, aby to bylo překvapení

"Když mě tam s těmi batohy uviděl, byl dojatý. Bylo to na něm vidět. Těšil se jako malé děcko a já s ním. Toto nám mimořádně prospělo. Být opět jen párem, který se miluje a být tu pro sebe. Rozhodli jsme se, že si z toho uděláme rituál. Každé tři měsíce jezdíme na takové výlety, jen my dva. A ne, nestojí to nevím kolik. Koupíme letenky za pár korun a vydáme se na cestu. Zkuste to je to opravdu krásné a osvobozující! "

Co myslíte, kdy ve vztahu přichází krize nejčastěji?

Po 5. letech
3
Po 7. letech
1
Po 10. letech
1
Hlasovalo: 5

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..