Trendy nehty na rok 2020: Jaká manikúra je IN, co už je naopak OUT a označené odborníky za velký přešlap?

Krásná manikúra je základ, která musí být a zachrání váš každodenní look. Pohled na nehty o jeho majitelce řekne víc, než ona sama. Na čem se shodují odborníci v případě nadcházející sezóny?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Základem každé manikúry je péče o ruce a nehty. Krásně upravené prsty, kůže a výživa jsou důležitými stavebními kameny pro další postup. Někdy však není potřeba hledat mermomocí něco extravagantního, právě jen upřená pozornost na jednoduchost vás zavede přesně tam, kde najdete to, co potřebujete - krásné nehty a lesklý zdravý vzhled.

Dlouhé nehty nahradily jednoznačně krátké

Profesionálové z branže se shodují, že největším trendem tohoto roku jsou krátké nehty. Stopku dostaly všechny umělé a dlouhatánské drápky, které působí zatěžujícím dojmem a dnes už i nevkusně.

Samozřejmě, nikdo neříká, že nehty musíte mít srovnané s kůží, mírně přečnívat mohou. Abyste se přece jen cítily sebevědomě, volte krycí tělový nebo narůžovělý podtón laku.

Náš tip najdete v GALERII

Sladěny na nohách i na rukou

Jemnost a ženskost je to, co na nás aktuální muži ocení nejvíce. Méně je někdy více a přesně to platí i v případě volby laku na nehty. Vůbec se nemusíte bát, že budete nevýrazné, je to skutečně otázka zvyku. Pastelové odstíny působí esteticky a nechají vyniknout na pokožce jemné šperky. Nezapomeňte, že například takové řetízky na nohách budou už za chvíli, jak se začne oteplovat nesmírně sexy.

Náš tip najdete v GALERII

Olejíček s výživným vitamínem E

Blízkou budoucností je využití vitaminů ve všech směrech. Ženy pochopily, že kvalitu vlasů, pokožky a právě i nehtů nedosáhnou tím, že si je natřou nějakou barvou, ale tím, že změní přístup k sobě samé. Vitamín E podporuje krevní oběh a postará se o to, aby nehty neměly zažloutlý podtón. Díky krásné zdravé barvě si pak můžete dopřát jen základní manikúru a transparentní lak na nehty a bude to vypadat i tak perfektně.

Náš tip najdete v GALERII

Foto:
Profimedia,Foto Profimedia,Tom Ford, Chanel, Revlon
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..