Ze zpěvačky Adele je po zhubnutí 20 kg jiná žena: Zaměřila se na potraviny, které aktivují hubnoucí gen v těle

Neuvěřitelná proměna kdysi kypré zpěvačky Adele vyvolává nejen překvapení, ale také zvědavost, co se za tím skrývá. Mnozí fanoušci ji chválí a obdivují, ale od některých se dočkala i smíšených komentářů.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kdysi byla na svůj kypřejší vzhled hrdá

Kdysi zpěvačka kypřejších tvarů, Adele, svou váhu přehnaně neřešila. Na začátku kariéry se dokázala prosadit i bez těla modelky, stačil jí hlas, který mluvil sám za sebe. Dokonce, jak informoval magazín The People, kdysi sebevědomě prohlašovala, že kdo má problém s její váhou, s tím odmítá spolupracovat. Pro deník Daily Mail zase jednou řekla: "Nemohu být produktem, nikdo mě nemůže donutit jím být. Mohu říci všechno, mám moc nad vším, co dělám." Dokonce i sám velký Karl Lagerfeld jednou na její adresu řekl, že je "trochu příliš tlustá", přičemž Adele se nedala a odpověděla mu, že je na svůj vzhled hrdá a hmotnost nemá nic společného s její kariérou.

Mohlo by vás zajímat: Princezna Maria-Olympia si svůj titul princezny zachovala: Má modrou krev, ale rozhodla se vést normální život

Za jejím rozhodnutím zhubnout byl a stále je její syn

Dnes po letech, rozvodu s manželem a po porodu svého syna naopak viditelně pracuje na své postavě už skoro rok a výsledky jsou přímo neuvěřitelné. Jak jednou sama prozradila pro několik médií, za jejím rozhodnutím není rozvod a útrapy s ním spojené, ale především její syn, kvůli kterému chce zvládat se hýbat a být aktivní mámou. Jak se tedy Adele podařilo dosáhnout svého cíl a zhubnout několik konfekčních velikostí?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele),

 

Tajemstvím úspěchu Sirtfood dieta

Tajemstvím přeměny Adele je strava Sirtfood diety, která spočívá v převážně čistém rostlinném stravování a potravinách. Tyto potraviny jsou známé jako aktivátory sirtuínu, potlačují chuť do jídla, pomáhají budovat svaly a kontrolovat hladinu cukru v krvi. Aktivují prý "hubnoucí gen" v těle. Mezi potraviny, které tak může jíst, patří i olivy, extra panenský olivový olej, cibule, kapusta, petržel, černý rybíz, tofu, Miso polévka, sójové výrobky, kapary, kakao, zelený čaj a další. Ačkoliv se na první pohled zdá, že jde o velmi přísnou dietu, tato strava umožňuje Adele jíst i hořkou čokoládu a červené víno, právě pro velké množství Sirtuin. Samozřejmostí je, že se Adele vzdala umělých zpracovaných potravin, slazených nápojů, cukru, sody atd.

Čtěte také: Máma slavného klanu Kardashianiek v 80. letech: Podívejte se na její postavu, toto pro ni dělá dodnes i po 60

V rámci pohybu vsadila na pilates i kardio, ale...

Co se týče cvičení, bez kterého to rozhodně nejde, Adele se ujala její dobrá přítelkyně a cvičitelka pilates Ayda Field, která ji také představila s dalšími uznávanými kapacitami v cvičení Pilates. Adele je však podle jejích slov osobou, která raději bude na sebe přísná ve stravě než v pohybu: "Nevěřím, že se jí cvičení příliš líbilo, ale změnila svůj životní styl a věřím, že 90% úspěchu jejího hubnutí spočívá ve stravě," prozradila na adresu zpěvačky, která se však v rámci pohybu věnovala ještě kardio tréninku, silovému tréninku, když potřebovala vydat ze sebe více energie a spálit více tuku.

Prý se dala přemluvit i na hypnoterapii, aby změnila myšlení

Deník the Sun přišel i s tím, že Adele dopomohla k štíhlejší postavě i hypnoterapie. Podle nejmenovaných zdrojů prý zpěvačka spolupracovala s uznávanou hypnoterapeutkou Susan Hepburnovou, která je však zavázána mlčenlivostí v rámci svých prominentních klientů. Proto jde jen o dohady, které také hovoří o tom, že změna myšlení, posílení sebevědomí a sebeúcty, odpoutání myšlenek od jídla dokážou s tělem a váhou také dělat divy. Adele to však sama také nikdy nepřiznala.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele),

 

Jak reagují na proměnu její fanoušci?

Přestože po všech těchto procedurách, omezení ve stravování a celkově přísném režimu, ve kterém se drží už nějaký ten měsíc, vypadá Adele neskutečně, najdou se mezi jejími fanoušky i tací, kteří mají o ni obavy. Podle komentářů některých z nich na její adresu, to už není ona a přehání to. Mnozí se dokonce obávají o její zdraví. Zde jsou některé z jejich komentářů: "Počkej, Adele zde vypadá až příliš štíhlá, měli bychom se bát?... Toto je strašidelné... Není to pěkný pohled... " Nicméně na druhé straně se jí fanoušci také zastali: "Nemyslím si, že bychom se měli bát, ona jistě ví, co dělá." Názory na její přeměnu se tedy liší a každý má právo na ten svůj. Důležité je to, že Adele ví, proč to dělá a hlavně, kolik si může dovolit, nemyslíte? My jí držíme palce.

Nepřehlédněte: Vévodkyně Kate a Meghan mají společné tajemství toho, jak se vyspat do krásy: Obě používají tento olej

Myslíte si i vy, že to zpěvačka Adele s hubnutím už přehání?

Ano
2
Ne
6
Hlasovalo: 8

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..