Takto se změnil náš intimní život po 5 letech manželství: Pokud budete dělat tuto věc, z vaší ložnice se nevytratí vášeň

Manželství po letech vždy prochází zkouškami a náročnějším obdobím. Své o tom ví i Diana. Jak však do vztahu navrátit ztracenou jiskru?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Stalo se to ze dne na den

Vztahy po letech bývají náročné. To víme snad všechny. Zejména, pokud se vytratí pomyslní motýlci z břicha, opadne prvotní vášeň a najednou zjistíte, že pan dokonalý až tak dokonalý není. Své o tom ví i Diana. Přestože svého muže milovala, první větší krize přišla po 5 letech jejich manželství.

"Naše láska byla od počátku velmi intenzivní, vášnivá a plná energie. Jak z opravdového romantického filmu. A ta prvotní euforie trvala skutečně velmi dlouho. Téměř 4,5 roku. Nicméně nakonec jsme oba tak nějak ochladli. Jiskra se z naší ložnice vytratila, intimita byla na ústupu a to v podstatě ze dne na den. Nebyla za tím žádná třetí osoba, ani z jedné strany. Prostě se to stalo. Začali jsme se jeden druhému vzdalovat a já jsem netušila, jak s tím pracovat."

Přečtěte si také: Tyto čtyři znamení se mohou těšit na velkou lásku! Právě rok 2020 jim přivede do cesty životního partnera

Diana a Eda spolu trávili stále méně času v ložnici a oba se vrhli mnohem intenzivněji do práce. Přestali se věnovat jeden druhému. Společné aktivity a volný čas byly také na ústupu. "Netušila jsem, co vlastně za tím je. Ani jsem si to neuměla odůvodnit. Všechno se to seběhlo příliš rychle. Méně jsme si povídali, méně jsme se společně smáli a Eda se mi vzdaloval stále víc."

Nepřehlédněte: Na naší svatbě se mezi hosty objevila žena z manželovy minulosti: Takové ponížení jsem od něj nečekala

Vždy je dobré začít od sebe

I přesto, že sex mezi nimi byl vždy skvělý, najednou byl problém se vším. Diana se styděla před Edou svléknout, vadilo jí, pokud se jí dotýkal a on tomu nerozuměl. Na druhé straně ona sama netušila proč tomu tak je. Nakonec si však řekla, že to zkusí dát celé opět dohromady.

A udělala zásadní změnu. Zjistila, že se o sebe začala starat mnohem méně než kdysi.

Domácnost jí totiž zabírala mnohem více času, než předpokládala. Nicméně konečně si uvědomila, že je čas, vrátit vše do starých kolejí. Opět začala chodit do fitka, dávala jsem si pozor na jídelníček. Uvědomila jsem si, že se musím sama cítit se sebou spokojená přesně jako v době, kdy jsme spolu začínali chodit. "Když se moje sebevědomí dalo do pořádku, zlepšilo se i fungování mezi námi. Proto nezapomínejte sama na sebe. A uvidíte, že jiskra v ložnici bude stejně intenzivní jako na začátku. Není vždy všechno chyba toho druhého. Sem tam je fajn začít od sebe, abyste pochopili souvislosti..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..