Jedno gesto, které vám pomůže si získat sympatie! Díky tomuto dokonale okouzlíte každého muže

Někdy stačí jen nevinné gesto či malý trik, kterým upoutáte pozornost svého objektu. Obzvláště toto má velmi silnou moc.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Červená rtěnka, sexy mini či hluboký výstřih... Zkoušíte i vy takto často okouzlit vybraný objekt? I když vám mohou některé z těchto věci přinést pozornost, ani jedna nemá takovou moc, jako některá gesta. V tomto případě jako jedno konkrétní. A to hra s vlasy.

Mohlo by vás zajímat: Co můžete čekat od partnera v roce 2020? Takto se změní vaše vzájemné vztahy podle znamení zvěrokruhu

Činy, v tomto případě projevy, jsou více než slova či oblečení. Pokud toužíte oslovit váš nový objekt zájmu, soustřeďte se na to, jak před ním vystupujete. Pokud si při konverzací s ním budete hrát se svou hřívou, tak ho dokážete zaujmout mnohem rychleji. Proč?

Z pozorování odborníků je dokazatelné, že pokud si koketně hrajete s vlasy, házíte je ze strany na stranu, omotáte si při vyprávnění pramen o prst, dáváte tím jasně najevo, že se vám líbí. A muž to okamžitě zpozoruje a tento signál přijme.

Přečtěte si: Na naší svatbě se mezi hosty objevila žena z manželovy minulosti: Takové ponížení jsem od něj nečekala

Jeden tip navíc: Pokud máte kratší vlasy, se kterými se dá jen obtížně manipulovat nebo téměř vůbec, zkuste to pohledem. I když se říká, že hluboký a dlouhý pohled je také účinnou zbraní, toto tvrzení je údajně nesprávné. Pravdou prý je, že to ale platí opačně. Krátký pohled na pár sekund je účinnější. Pokud mu totiž věnujete ten dlouhý - bude vás považovat spíše za velmi lehkou kořist.

Nepřehlédněte: 4 roky jsem udržovala vztah se ženatým mužem: Poslední Vánoce vše změnily. Mohla za to tato drobnost

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..