Manžel ode mne žádá v posteli jednu zvláštní věc: Splnily byste to své polovičce?

Někdy naše polovičky dokážou opravdu překvapit. A Simona přesně ví, o čem to je. Její manžel od ní totiž žádá jednu skutečně zvláštní věc. Jak byste se zachovaly na jejím místě?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Některé věci dokážou opravdu překvapit

"S Alexem jsme se dali dohromady velmi rychle a snad ještě rychleji jsme se vzali. Opravdu to bylo něco, co přišlo spontánně, extrémně nečekaně a celé to začalo jako velké dobrodružství. V tomto duchu se nesl i náš vztah. Vůbec mi to však nevadilo. Oba jsme se cítili dobře, společně jsme si užívali život se vším, co přináší. A i přesto, že jsme se znali krátce, nebránilo nám to, abychom si řekli ANO. Ačkoli to mnozí lidé z našeho okolí nechápali, my jsme to tak chtěli a byli jsme spolu šťastní. Nevšímali jsme si rozdílů, které mezi námi byly. Prostě jsme v tomto směru zavřeli dveře a neřešili to," rozpovídala se Simona.

Mohlo by vás zajímat: Co o vás prozrazuje výběr vašeho životního partnera? Právě díky němu dokážete poznat dokonale samu sebe

Jak už to ale bývá, když prvotní šílenství a zamilovanost opadne, nastupuje realita. A ta dokáže občas překvapit. Vůbec nemusí jít o rozdílný pohled na budoucnost, pracovní život, ani se do vašeho života nemusí připlést někdo třetí. Občas i taková věc jako sex, dokáže vztahy skutečně zamávat. Zejména pokud zjistíte, že nejste zcela ztotožněn s tím, co od vás ten druhý vyžaduje. Něco takového se stalo i Simoně.

Nepřehlédněte: Přestože mě můj muž nikdy nepodvedl, vím, že v hlavě nosí jinou ženu: Dá se s tím však opravdu naučit žít?

"Věděla jsem, že Alex vyrůstal bez otce. I to, že byl velmi fixovaný na svou matku. Opravdu měli hezký vztah, staral se o ni a udělal vše, co jí viděl na očích. Jeho postoj vůči ní se mi skutečně líbil. Bylo vidět, jak si ji váží a že je pro něj důležitá. Chodili jsme k ní na návštěvy každý víkend a my dvě jsme si docela sedly. Věděla jsem, jak důležitý je tento fakt pro Alexe, proto jsem si na tom dávala záležet. Jeho lpění na mámě začalo být neúnosné. A projevovalo se tam, kde se to opravdu nehodí."

Přečtěte si: Příběh skutečné femme fatale: Zjistila jsem, že tato ženská zbraň je tou nejmocnější, ačkoli ji mnohé potlačujeme

"Jeden večer, když jsme se rozhodli udělat si romantiku ve vaně, požádal mě o něco netradičního. Chtěl, abych ho při sexu oslovovala synku. Zpočátku jsem nevěděla jak reagovat. Přišlo mi to zvrácené a zvláštní. Řekla jsem mu, že se na to teď necítím a ať to probereme ráno. Nicméně ani tehdy jsem nevěděla, jak s tím pracovat. On to bral zcela normálně a přirozeně, pro mě je to ale už za hranou. Jak byste v takové situaci reagovaly vy? A dá se to vůbec? "

Splnily byste muži takový požadavek?

Ano, proč ne
1
Ne, v žádném případě
12
Hlasovalo: 13

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..