11letá dcera J Lo zazářila uprostřed Super Bowlu: Zdá se, že z Emme roste věrná kopie své mámy

Seznamte se s 11-letou dcerou J Lo, Emme, která všem na letošním Super Bowlu doslova vyrazila dech a ukradla chvilku na výsluní i své slavné matce. J Lo to však vůbec nevadilo a na svou dceru byla v té chvíli právem hrdá.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Emme si ukradla chvilku na výsluní

Tento týden se konala v Americe světová akce s názvem Super Bowl, na kterém vždy vystoupí i hvězdy světového formátu. Kromě zpěvačky Shakiry a J Lo to tentokrát byl i někdo třetí, menší, kdo však na sebe během poločasu upoutal celou pozornost a sklidil potlesk? Byla to jen 11-letá dcera J Lo, Emme Maribel Muniz.

Mohlo by vás zajímat: Mladší sestra královny Alžběty: Chtěla vyměnit královský titul za lásku a svatba s tímto mužem byla první v TV

Její něžný a sladký hlas příjemně kontrastoval

Stalo se to během vystoupení její mámy zahalené v portorické vlajce, kde se při známém hitu J Lo, Let´s Get Loud k ní přidal i dětský sbor v čele s její dcerou. Pak nastala ta chvíle, kdy zpívala jen ona v pozadí s dětským sborem a její zpěv byl skutečně sladký, něžný a příjemně kontrastoval s vysoce energickými tanečními sekvencemi a také dospělým projevem její mámy a zpěvačky Shakiry, které vystoupení ukončily v původním tempu.

J Lo blahopřáli k vystoupení dcery, ale ona měla i skrytý záměr

K vystoupení Emme blahopřáli nejen fanoušci J Lo, ale i ostatní celebrity, například i Kim Kardashian, která na své sociální síti napsala: "Můžeme říci, že je to úžasná dcera. Emme zpívala na tak obrovské scéně jako je Super Bowl." J Lo vystoupením své dcery však chtěla upozornit i na něco důležitého. Na svém Instagramu prozradila: "Vše, co chci je, aby mé dívky na pódiu se mnou, ale nejenom ty, ale  i všechny malé dívky na celém světě věděly, jak využít své hlasy a aby byly hrdé na to, kým jsou."

Čtěte také: Před kamerami žhavá romantika, mimo ně opak: Jaký měli vztah hlavní aktéři z filmu Hříšný tanec?

Jaká matka, taková dcera nebo ne?

Většina lidí je přesvědčena, že Emme zdědila pěvecký talent po svojí nadané mámě. Mnozí si myslí, že právě ona půjde i v jejích šlépějích a stane se z ní zpěvačka. Co si však myslí J Lo? Jak informuje magazín  Harper´s Bazaar, v rozhovoru z minulého roku pro Entertaiment Tonight se J Lo o své dceři vyjádřila takto: "Nevím, zda půjde v mých šlépějích, ale rozhodně má moje geny. Je to přirozené. Emme vždy zpívala. Pamatuji si, že už když byla v dětské postýlce, když byla miminko, tak se projevovala... Nicméně má hlas svého otce. Je úžasná." Zpěvačka si tedy myslí, že má hlas více po svém otci, Marcu Anthonym, než po ní. Její otec Emme nic nezůstal dlužen a na sociální síti veřejně vzkázal: "Emme, táta je na tebe pyšný. Jsi moje, já jsem navždy tvůj."

Nebylo to její první vystoupení

Ačkoli toto bylo její první vystoupení na tak velkém pódiu, rozhodně nebylo úplně první. Už minulý rok si zazpívala Emme během série letních koncertů, kde bravurně odzpívala zpěvačku Alicii Keys. Kromě toho provázela mámu i na turné v Los Angeles, kde se k ní Emme připojila na pódiu během její písně Limitless a vytvořily tak duet. Ale až na Super Bowlu se projevila tak, že na sebe upozornila v celé síle a přitáhla na sebe pozornost. Jelikož má zpěv v krvi po obou rodičích, mnozí jí už teď předpovídají skvělou pěveckou kariéru.

Nepřehlédněte: Jak žijí novodobé princezny? Tyto členky královských rodin byste měly znát stejně jako Kate a Meghan

Co na svou adresu řekla sama Emme?

Sama Emme na sebe prozradila pro magazín Harper´s Bazaar: "Když jsem byla malá, tak co se týče zpěvu jsem bývala na pódiu skutečně stydlivá. Dnes se mi líbí, že jsem na podiu a všichni tanečníci jsou za mnou. Protože při každé show se dívám jiným směrem, abych zjistila, kdo je za mnou. Moje oblíbená osoba, kterou ráda vidím, je moje máma." I z jejich společných fotografií je vidět, že máma s dcerou mají skutečně velmi blízký vztah a J Lo je na svou "malou" Lulu, jak ji přezdívá, velmi hrdá.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..