Barevné paletky a oční stíny: Tyto kralovaly na přehlídkových molech a jsou zárukou mladistvého looku

Zákulisí módních přehlídek nám jasně naznačily, že nejbližší období nám zpříjemní trendy pastelové jemné odstíny. Jemný poprašek na očích vás zjemní a navrátí ženskost.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Inspirujte se: Masky na obličej, které vás zbaví odumřelé pokožky: Účinné složky vám zajistí jemnou pleť na počkání

Hedvábně dokonalý look a fokus na přirozenost

Paleta neutrálních odstínů pleti nikdy nevyjde z módy a je jakousi nadčasovou záležitostí. Make-up profesionálové to dobře vědí a kromě sjednocení pleti se soustřeďují na hedvábný look. Paletka inspirovaná jedinečnou metodou Shironeri, při které se máčí a bílí tak, aby se získalo dokonale čisté hedvábí. Základní odstín minimalizuje známky únavy díky světelným účinkům a lesk nechá vyniknout jemnost a zároveň svůdnost jeho nositelky. Pudrově růžový nádech a kouzelný květ růže vás obdaří dávkou sebejistoty.

Aktuální trendy z přehlídkových mol poukazují na rozmanitost v beauty trendech, my jsme svou pozornost tentokrát soustředily na jemné pastelové odstíny. Vnášejí do celkového looku závan mladistvosti a přitom vám pomohou znovuobjevit svou ženskost.

Podmanivý záblesk smaragdové

Smaragdová v kombinaci s třpytem dokáže působit skvěle i během běžných dnů a rozehrává dialog s květovaným oblečením. Mnozí si tento odstín totiž spojují jen s večerními událostmi, ale to je omyl. Na modelce můžete vidět, jak vás odvážný přístup může vynést mezi esa. S tímto odstínem doporučujeme pracovat, pokud jste expertky a ženy, které již mají nějaké ty make-up dovednosti za sebou.

Levadulový polibek přecházející do kouřové

Veganská kosmetika RMS Beauty (prodává Ingredients Store) má ve svém portfoliu pastelovou paletu odstínů, se kterými si můžete pohrát, a vždy to bude vypadat dobře. My jsme svůj zrak zaměřily na oční stíny Swift Shadow, které obsahují nejkvalitnější minerální pigmenty, jojobový olej a buriti olej. Křehké oční víčka jsou plně hydratované. Díky pudrové textuře dlouho vydrží a světelný lesk přechází z čirého na kouřový.

Mentolově zelené se nevyhneme

Odstín, který symbolizuje příchod jara a nejvíce sluší tmavovláskám, můžete prsty jemně vklepat na víčka. Díky krémové textuře působí lehce, a přirozeně splynou s tónem vaší pleti. Všimněte si, jak na modelce vytvářejí efekt do ztracena. Zároveň poskytují prostor na to, abyste aplikovaly černou linku. To už chce šikovnou ruku, ale výsledek za to stojí, vždyť posuďte samy.

Baby růžová ovládla zákulisí s beauty novinkami

Růžová se objevila v zákulisí módních přehlídek častěji, než mnozí předpovídali. Baby pink vnáší do tohoto světa něhu a lásku. Nemusí se přitom aplikovat pouze na lícní kosti, ale i na víčka. Oči v tomto odstínu působí mladistvě a jemný pohled z vás vykouzlí éterickou bytost. Pokud růžové stíny, tak určitě kvalitní. Nanášejte je velmi přirozeně a klidně i mírně rozmazaně, pravidelné orámování se nenosí, snění je to, v čem spočívá vaše kouzlo.

Nepřehlédněte: Objem ve vlasech vám změní vzhled: Chcete-li dosáhnout husté hřívy, zkuste kromě zinku tyto minerály

Foto:
Profimedia, Sensai, Revlon, Chanel
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..