Z dcery Johnnyho Deppa je okouzlující mladá dáma: Lily Rose zazářila ve zlatých šatech Chanel

Před samotným slavnostním předáváním cen BAFTA se celebrity zúčastnili exkluzivní Chanel & Charles Finch pro-BAFTA party. Ambasadorka francouzského módního domu Lily Rose Depp vypadala v tento večer skutečně kouzelně!

Zdroj: Chanel
Zdroj: Chanel

Filmové udělování cen v Londýně, které bývá před Oscary, si nenechali ujít světové celebrity. Předtím než se na galavečeru BAFTA hollywoodské hvězdy prošli po červeném koberci, vybrané z nich dostali exkluzivní pozvánku na Chanel & Charles Finch pro-BAFTA party.

Čtěte více: Nejlépe oblečené dámy této sezóny mají něco společného: Učte se od nich, s těmito kousky nešlápnete vedle

BAFTA 2020 a Chanel párty plná hvězd

Francouzský módní dům Chanel si zakládá na tom, s kým se spojí. Ambasadorkou je i slavná herečka a dcera Johnnyho Deppa a herečky Vanessy Paradis, Lily Rose Depp. Atmosféru předávání cen britské filmové akademie si proto nenechala ujít a na zmíněném večírku zazářila, jak jinak, v šatech z dílny Chanel.

Později během slavnostního galavečera ceremoniálu British Academy Film Awards si oblékla černý krajkový overal, také z dílny francouzského módního domu Chanel. Lily Rose je představitelkou nové generace hereček, které na sebe strhávají pozornost, aniž by se o to snažily. Přirozené charisma a osobnost z ní v kombinaci se skvělým výběrem šatů dělají novodobou múzu.

Lily Rose Depp, představitelka nové generace

Dvacetiletá Lily Rose Depp okouzlila ve zlatavých šatech z kolekce Chanel Haute Couture podzim / zima 2019/2020. Mladá dáma s ikonickým vzhledem a charismatem, byla jednou z nejvýraznějších tváří celého večera. Perfektní look dotvářelo líčení Chanel, které vyzdvihlo její rysy v podobě výrazných očí a plných rtů.

Foto:
Chanel
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..