Česko-Slovenský ples 2020: Andrea Verešová obhájila status půvabné dámy, krásná Miss kouzelná jako Popelka

Česko-Slovenský ples 2020 patří mezi nejprestižnější události roku. Červený koberec v prostorách Obecního domu ovládli tyto známé osobnosti, a jaké róby zvolili na významnou událost takového formátu?

Zdroj: Vlado Anjel
Zdroj: Vlado Anjel

V prostorách Obecního domu, který je nazýván také Reprezentační dům hlavního města Prahy se sešli známé osobnosti československé scény. Hlavními hvězdami večera byla legenda československé hudební scény - zpěvák Richard Müller a zástupkyně největších českých hvězd, legendární zpěvačka Eva Pilarová. Bohatým a pestrým programem hosty večera doprovázela šarmantní česko-slovenská moderátorská dvojice ve složení Michala Hergetová a Roman Juraško.

Dramaturgie v duchu pocty Milanovi Rastislavi Štefánikovi

Jak to mají organizátoři Česko-Slovenského plesu ve zvyku, dramaturgie akce se opět ponese v duchu významných osobností a okamžiků v dějinách obou zemí. V programu tohoto ročníku proto speciální místo patří připomínce 140. výročí narození generála Milana Rastislava Štefánika, který je dodnes považován za jednu z nejuznávanějších osobností slovenské a československé historie.

Známé Češky a Slovenky se na Česko-Slovenský ples 2020 s úctou k hostiteli poctivě připravovaly a na červeném koberci se to krásnými róbami jen hemžilo. Jaké šaty zvolily na tuto výjimečnou kulturní událost a kdo vás svou róbou okouzlil nejvíce?

Další známé Slovenky a Češky a jejich róby z Česko-Slovenského plesu 2020 si nenechte ujít v naší GALERII

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová je roky věrná krajce, která se spojuje s charakteristickým rukopisem návrhářky Jany Pištejové. I díky tomu patří mezi nejpůvabnější dámy každoroční plesové sezóny a tento status obhájila i letos.

Emma Drobná

Zpěvačka Emma Drobná byla mezi hlavními hosty Česko-Slovenského plesu 2020. Měla na sobě bílou róbu s kropenatým výstřihem z dílny návrháře Fera Mikloška. Důraz kladen na pas a rozparek z ní vykouzlily okouzlující mladou dámu večera v duchu "v jednoduchosti je krása".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Chorchelisita Drobná (@emmadrobna),

Karolína Mališová

Česká modelka a česká Miss Earth pro rok 2015 Karolína Mališová vypadala v tento večer doslova jako Popelka. V honosné róbě v tzv. "baby blue" z dílny salonu Poner na sebe strhávala pozornost a byla doslova magnetem pro oči. Půvabný look a úsměv byly těmi nejlepšími doplňky, jaké mohla zvolit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Karolína Mališová (@karolinamalisova),

Nikol Švantnerová

Česká Miss 2015 a moderátorka módní televize Fashion TV Nikol Švantnerová se přiklání k dámám, které na ples oblékly bílé šaty. Přiléhavá minimalistická róba s odhalenými zády kopírovala její ladné křivky, které má známá modelka poctivě vydřené z posilovny. Nikol nenechala nic náhodě a vše sladila do posledního detailu, včetně šperků.

 

 

Foto:
Vlado Anjel, Instagram
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..