VIDEO: Základní cvik na spodní bříško: S touto pomůckou ho zvládnete a do léta samy sebe nepoznáte!

Pár minut, silná vůle a jedna pomůcka. To vše vám stačí na to, abyste se do léta pyšnily dokonalým bříškem.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jeden cvik, jedno dokonalé bříško

Která žena by ho nechtěla. Krásně vysportované bříško. Jenže právě tato partie patří mezi ty nejkritičtější, na které musíte poctivě máknout, abyste se dočkaly očekávaných výsledků. Jen diety rozhodně nestačí. Samozřejmě, vše jde spolu ruku v ruce, i vysněná postava.

Vyzkoušejte také: Kolik let si dokážeme ubrat cvičením a vypadat mladší? Někteří odborníci se shodují, že to může být až 10 let

Spodní bříško však můžete dotáhnout do žádané podoby i tímto cvikem. Je ve své podstatě jednoduchý a jako bonus, zapracujete s ním i na svých ramenou a rukou. Řeč je o tzv. "stříšce". K jeho provedení potřebujete fit míč a nic víc. Tedy jen nějaký ten čas denně. Udělejte si z toho menší výzvu a začněte se 100 opakováními (například 5 sérií s 20 opakováními), přičemž každý týden si přidáte pár navíc. A protože velkou roli při tomto cviku sehrává správné postavení, ze začátku se můžete například natáčet. Důležité je, abyste se nehrbily a nepropadala se vám pánev, protože si takovým stylem jen ublížíte.

FEMINITY TIP: Pokud nestíháte jít do posilovny nebo nemáte doma fit míč, zkuste to například s pohyblivou kancelářskou židlí. Princip je stejný a efekt také.

Mohlo by vás zajímat: Štíhlejší stehna na počkání? Dá se to, díky tomuto cvičení

VIDEO: Účinný cvik na spodní bříško a ramena. Už po měsíci se dočkáte výsledků

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JoJa (@joja),

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..