Malá Charlotte je prý jejich věrnou kopií: Co spojuje princeznu Charlotte s královnou Alžbětou II. a princeznou Dianou?

Malá Charlotte je prý jejich věrnou kopií: Co spojuje princeznu Charlotte s královnou Alžbětou II. a princeznou Dianou?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Toto mají princezna Charlotte s královnou Alžbětou II. a princeznou Dianou společné.

Malá princeznička Charlotte je tak rozkošná, že si získá sympatie snad každého. Rozkošné děvčátko se navíc i mimořádně v mnohém podobá své prababičce a babičce. Dokonce mají podle snímků podobné rysy obličeje, vlásky i účes. Se samotnou princeznou Dianou ji spojuje víc než jen vzhled. Dokonce má velmi ráda některé věci jako její babička. Například skladbu Sultan of Swing od Dire Straits, která byla Dianina nejoblíbenější.

Mohlo by vás zajímat: Ani Meghan ani Kate: Toto je nejstylovější členka britské královské rodiny

"Vždy, když ji malá princeznička slyší, tak se uklidní. Zároveň je jako posedlá zásnubním prstenem, který měla nejdříve Diana a nyní ho vlastní Kate. Charlotte se chová, jako by byl její a neustále ho Kate bere. Stejně, když vidí Dianiny staré fotky, pořád dokola opakuje já, já, já a prstem ukazuje na ni. Williama to vše zpočátku děsilo, ale v podstatě je rád, že se to děje," prozradil pro magazín People zdroj z královského dvora.

Po Jejím Veličenstvu zdědila odhodlání, preciznost, tvrdohlavost, ale i velký smysl pro pravdomluvnost a štědrost.

Tímto gestem si získala Brity

Navenek působí malá Charlotte velmi plaše a stydlivě, ale v soukromí je prý mimořádně akční, aktivní, dobrosrdečná a laskavá. Sám princ William v mnoha rozhovorech řekl, že mu velmi připomíná jeho zesnulou matku. Má v sobě velkou dávku empatie, smysl pro detaily, přesně jako měla Diana. Navíc se prý již v tomto jejím věku, projevuje bojovnost a smysl pro spravedlnost.

Mohlo by vás zajímat: Mladší sestra královny Alžběty: Chtěla vyměnit královský titul za lásku a svatba s tímto mužem byla první v TV

V Británii si všechny získala milým gestem, kdy velmi spontánně, objala ženu na invalidním vozíku. Právě tehdy ji i samotná veřejnost začala přirovnávat k její babičce, princezně Dianě, která měla obrovské srdce.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..