Zapomeňte na postavu: Toto je detail, kterého si na vašem těle muži při sexu všímají více

Nebudeme si lhát. Každý muž si rád prohlédne ženské tělo. Hlavně, když je nahé.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tělo je důležité

Ženy často řeší každý centimetr své postavy předtím, než se poprvé svléknou před novým přítelem. Kilo navíc, větší prsa, kulatý zadek... Na toto se soustřeďují pokaždé nejvíce, protože si myslí, že i muži to budou dělat. Jenže to vůbec není pravda. Muže absolutně nezajímá, zda máte velikost podrpsenky 70 nebo 85, zda máte ploché bříško nebo nějaké to kilo navíc ... Opravdu.

Přečtěte si: Po rozpadu manželství mi tato jedna věc pomohla dát se opět dohromady: TOTO vám rozhodně dá sílu začít znovu

Věnují však pozornost něčemu jinému, co je dokáže vzrušit mnohem více, než žena s dokonalou postavou. A to je vaše pokožka. Byly byste překvapené, jak moc jim dokáže zamotat hlavu hladké tělo. Nemyslíme tím jen čerstvě oholené nohy, či vydepilované ruce. Ale celková hladkost a pružnost vaší pokožky, resp. celého těla.

Mohlo by vás zajímat: Když jsem se vdávala, zamlčela jsem muži jednu věc: Nepovažovala jsem ji za důležitou, nakonec z toho byl rozvod

Takže více než pocení se v posilovně, zkuste večer věnovat svůj čas právě krémování se. Možná to zní divně, ale minutka denně, kterou vynaložíte na hydratování vaší pokožky, dokáže s mužem udělat více, než kdybyste denně udělaly 200 dřepů. A pokud chcete jeho zážitek z vašeho těla povýšit na jinou úroveň, zkuste si před rande natřít tělo aromatickým olejem. Spojení hebké pokožky a oblíbené vůně přivede do varu nejednoho chlapa.

Nepřehlédněte: Chce s vámi jen sex nebo vztah? Otázka, která muže prozradí dříve, zeptal se vás už na toto?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..