Uhlazený drdol vnese i do každodenního looku eleganci: Moderní účes ohromí i vás, vždyť posuďte samy

Nejlepší, co můžete v tomto období udělat je vsadit na jednoduchost. Drdol s pěšinkou na střed zvládne opravdu každá a výsledek vás samé ohromí, vždyť posuďte samy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Účes, který patří mezi nejzákladnější věc, a přesto dokáže mít své kouzlo v každém období. Řeč je o uhlazeném drdolu s pěšinkou uprostřed. Tento styl se hodí k oválným tvářím, ale i menším a kulatým.

Inspirujte se také: Svatební šaty, které nejsou drahé a přitom vypadají luxusně: Vybraly jsme pro vás z aktuálních trendů

Uhlazený drdol vám dodá styl

Ostrým koncem tupírovacího hřebenu rozdělte vyfoukané vlasy symetricky na polovinu. Na pěšince si dejte skutečně záležet, je to detail, který ihned na sebe stáhne pozornost. Drdol si vytvoříte rovněž jednoduše - ten, který se aktuálně nosí, je spíše dolů ke krku. Takto dosáhnete i během běžných dní a své rutiny malou obměnu a samy uvidíte, co to dokáže s vaším celkovým vzhledem.

Ty ženy, jejichž vlasy jsou spíše jemné, mohou použít matný vosk nebo suchý šampon. Z jednoduchého klasického culíku ke krku zatažením doleva a lehkým stočením vytvoříte klasický nedbalý drdol. Pokud máte hustší nebo těžší vlasy, můžete použít klasické sponky v odstínu vašich vlasů, aby dokonale splynuly. Pak už jen sáhněte po doplňku, který poslední sezóny získává srdce mladých žen. Látkové gumičky ve stylu 90. let!

Mimochodem, ty, které mají krátké vlasy ve stylu lob nebo bob, nemusí dělat drdol, ale díky objemu této gumičky dosáhnou efektu, jakoby drdol měly. Určitě doporučujeme vyzkoušet!

Gumičky jako oblíbený vlasový doplněk z 90. let

Látkové gumičky provázely naše teenagerské časy a nyní jsou tu opět. Znaly je naše mámy, my a zřejmě si je zamiluje i následující generace. Řeč je o textilních nařasených gumičkách v těch nejrůznějších provedeních.

Trendsetterky v ulicích nám jasně dokazují, že s těmito gumičkami dokážete oživit jakýkoliv účes a právě na běžné dny do ulic vnesou do celkového outfitu špetku rebelie. Samozřejmě, jsou vhodné spíše pro mladší ročníky než k formálnímu looku, ale hranice se dnes stírají. Pokud si troufáte a máte smysl pro vytváření nových neokoukaných stylů, tak směle do toho.

Nepřehlédněte: Náušnice, které si ženy oblíbily i na pláži: Malý detail, díky kterému umocníte svou ženskost

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..