Podvedla jsem partnera a velmi jsem se trápila: Až dokud jsem nezjistila, co udělal on mně

Naše čtenářka Veronika nám vyprávěla příběh, který byste čekaly, že se spíše stane na filmovém plátně než v české realitě. Ona sama nevěřila, čeho byla ve vztahu schopná, ale i čeho byl schopen její partner.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Veronika tvořila pár s Andrejem už skoro 2 roky. Hned na rovinu přiznala, že se dali dohromady spíše z její iniciativy. Prý se jí líbil a tak trochu ho uhnala. Už po nějakém čase přišel stereotyp v jejich vztahu jaksi příliš rychle. Cítila, že to není ono a musela uznat, že se asi unáhlila.

Mohlo by vás zajímat: Z manžela se stal můj šéf: Téměř to zničilo naše manželství

Najednou se na scéně objevil někdo, kdo uháněl pro změnu mě

"Potom se stala úžasná věc. Potkala jsem Patrika, kterým jsem začínala být skutečně posedlá. Tentokrát jsem to nebyla já, která iniciovala bližší vztah, ale on, který za mnou neustále chodil, zval mě na večeři, volal a já jsem po čase neodolala. Lichotilo mi to, protože Andrej tak iniciativní nikdy nebyl," vysvětluje Veronika, která měla Patrika najednou plnou hlavu. Byl šarmantní, dominantní, uměl říct ty správné věci, lichotil jí, nedal se odbýt, ale ne tím otravným způsobem, ale tím sexy arogantním způsobem, kterému my ženy častokrát podlehneme bez zbytečného přemýšlení.

Nakonec jsem jednou podlehla, ale měla jsem skutečné výčitky

"Měla jsem milého, ale nevýrazného partnera, se kterým jsem už něco budovala, ale po čase se vytratilo vzrušení z lovu, ze vztahu, stereotyp v našem případě přišel dříve než v jiných vztazích. Byl na mě hodný, snažil se mi vyhovět, a proto jsem se cítila jako nejhorší žena pod sluncem, že jsem ho nakonec s Patrikem podvedla. Stalo se to jednou, ale výčitky jsem měla skutečně každý den, hlavně v noci, když jsem při něm usínala," pokračuje ve svém příběhu, ve kterém byla dosud ona ta špatná. Nakonec se rozhodla Andreji přiznat, protože i tak začínala něco cítit k Patrikovi a chtěla zjistit, zda toto nebude to pravé.

Čtěte také: Spával se svou bývalou a zároveň i se mnou: Tvrdil, že je to naprosto normální a toto mě dostalo nejvíce

Náhoda chtěla, že jsem je přistihla oba spolu

Náhoda však chtěla, aby jednou uviděla, co vidět neměla. Uprostřed obchodního centra v jedné kavárně, kde si odběhla z obhlídky domu mimo její "revír" uviděla svého stále partnera Andreje, jak podává nějakou obálku jejímu milenci Patrikovi. V tom se tam vyřítila a začala mít podezření, které se jí ani trochu nelíbilo. "Oba zpočátku mlčeli a byli skutečně překvapení, že mě tam vidí. Po chvilce se ale Patrik rovnou otočil a odkráčel, prý s tímto již nechce mít nic společného. Tak jsem čekala vysvětlení od Andreje. Prý ať hlavně nedělám scény, jdeme k němu do bytu a vše mi řekne. Tak jsem i udělala, ale spíše ze šoku a překvapení, co se to vlastně děje," říká.

Nepřehlédněte: Manželka si chtěla zřídit další účet: Zatajila mi, že má milence a aby to nestačilo, namočila nás do pěkného problému

Zbytečná nevěra a plán, na který se přišlo

Nakonec byla pravda taková, že Andrej se také necítil v jejich vztahu dobře a chtěl vycouvat, ale byl takový zbabělec, že to neřekl na rovinu, ale vymyslel plán, do kterého zapojil třetí osobu, Patrika. "Tomu prý zaplatil, aby mě sbalil a abych mu byla nevěrná. Byl by to konečně reálný důvod, proč se se mnou rozejít. Nevěra je vždy hrozná věc, ale to, co mi udělal on... Nakonec jsem však sama pochopila, že kdybychom si oba na rovinu popovídali a nechovali se tak lehkovážně, mohli jsme se rozejít mnohem důstojněji než takto," uzavírá svůj příběh a přiznává i svou vinu naše čtenářka Veronika.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..