Kim Kardashian ukázala své rodinné království: Dětský pokoj pro malou North je hotová pohádka

I přesto, že dosud oba v interiéru preferovali spíše koloniální styl, tento dům je dokonalou prezentací čistého minimalismu s jednotlivými výraznými prvky, které dodávají atypický charakter.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Splněný sen

Oblíbená Kim Kardashian a raper Kanye West nedávno otevřeli brány svého domu a ukázali ho veřejnosti. Raper a známá podnikatelka a modelka jsou manžely od roku 2014. Vystřídali však množství domů a bytů, než našli ten pravý. Alespoň na určitou životní etapu. Kim se kromě svých sociálních sítí, stará i o vlastní značku spodního prádla a proslavila se také díky reality show o své rodině. Kanyemu se zatím stále daří, naposledy se o slovo přihlásil gospelovým projektem Jesus is King.

I přesto, že společné soukromí si zcela úzkostlivě hlídají, s ohledem na své děti, tentokrát udělali výjimku. Ukázali svou 60milionovou rezidenci, která je skutečně jiná než domy ve kterých žili dosud. Upustili od koloniálního stylu, který je vystihoval a aktuálně volí spíše minimalistické linie. A konečně prý našli přesně to, po čem dlouho toužili.

Přečtěte si: Největší rodinná drama roku 2019: Hlavními aktéry byly tyto celebrity a mělo to i dohru

Oba se zamilovali do minimalismu

Pár se zamiloval do čistých linií, minimalistického dekoru, který však charakterizují jednotlivé, výrazné prvky. Celý dům je laděn do bílé barvy a sama Kim ho nazývá klášterem. Všechny materiály použité v domě jsou však ty nejkvalitnější, jaké si dokážete představit. Dokonce omítky mají speciální úpravu a dokáže je nanášet jen pár lidí na světě. Doplňky do domu a jednotlivé solitéry vybíral Kanye. Má prý perfektní cit a smysl pro detaily. A přestože se celý dům nese v minimalistickém duchu, pokojíček malé North je výjimkou. Jde o opravdové růžové království jako pro princeznu. Co říkáte, dokázaly byste si představit bydlení v takovém domě?

Pro všechny fotky musíte potáhnout kurzorem myši směrem zprava doleva:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Mohlo by vás zajímat: Ani Meghan ani Kate: Toto je nejstylovější členka britské královské rodiny

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..