Přírodní anti-ageing pro tělo, na který nedaly dopustit supermodelky 90. let: Osvojte si ho i vy a zajistěte si mládí

Při péči o pleť se všechny zamýšlíme nad tím, aby naše tvář byla bez vrásek. Stejně by to však mělo být i s naším tělem. Zkuste ověřený přírodní anti-ageing supermodelek.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Inspirace z 90. let

Vzpomínáte si na nejslavnější modelky 90. let? Byly skutečně nádherné a u nohou jim ležel celý svět. Nepotřebovaly velkou retuš, grafické úpravy a právě drobné nedokonalosti je dělaly zajímavými a jedinečnými. Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Christy Turlington, Linda Evangelista, či Naomi Cambell, všechny tyto ženy měly toto společné. Nikdo jejich drobné chybičky krásy nezakrýval, přesto dokázaly dobít svět a dodnes mají v módním byznysu nenahraditelné místo. Tyto ženy však spojovalo mnohem více než jen přirozená krása. Všechny se o sebe patřičně staraly. A nejen o svou tvář a vlasy, ale o celé tělo komplexně.

Nepřehlédněte: Kvůli těmto chybám při líčení očí vypadáte starší: Vyhněte se jim a uberete si tím roky navíc

Na toto nedá dopustit Cindy Crawford, Linda Evangelista, či Naomi Cambell

Jejich pokožka je dokonalá, mají ženské křivky a jsou přirozeně krásné. Vděčí však za to této věci, která dokáže zázraky na počkání. Tušíte, o co asi jde?

Nestarají se jen o svou tvář, ale o tělo komplexně. A to je mimořádně důležité. V první řadě nezapomínejte na krk. Na něm je nejvíce vidět věk a zároveň jde o první místo, na kterém se ukazují přibývající roky. Krk a dekolt si zaslouží mimořádnou péči, protože pokožka je na těchto místech velmi jemná a tenká. Další problematickou partií jsou ruce. Pokud jim nevěnujete dostatečnou pozornost, prozradí toho opravdu hodně. Základem je předcházet nežádoucím pigmentovým skvrnám a následným hlubokým vráskám, které v důsledku absence dostatečného množství hydratace, ztrácejí elasticitu.

Mohlo by vás zajímat: VIDEO: Oblíbené smoky eyes v novém hávu: Upgrade ve stylu Diora si vás získá svou jednoduchostí

Stejně důležité je i pečovat o pokožku na nohou a rukou. Pomůže pravidelné odstraňování odumřelých buněk, které se postará o zrychlení buněčné obnovy, prokrví kůži a usnadní vstřebávání výživných látek. Na všechny tyto partie používaly a používají známé krásky kombinaci olivového, kokosového, levandulového a arganového oleje. Tuto směs je ideální připravovat v poměru 1: 1. A to dennodenně, na každou část těla, včetně obličeje. Jde o dokonalý, přírodní anti - ageing, který skutečně dokáže s vaší pletí a pokožkou zázraky. Pokud jste mu věrná roky, dokáže vám ubrat několik let a mládí si tímto způsobem opravdu zabezpečíte na celkem dlouhé období.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..