Partnerovi jsem připravila dokonalý valentýnský dárek, který nás měl posunout dále: Skončilo to však rozchodem

Valentýn dokáže pořádně zamotat některé vztahy. Hlavně, pokud jsou některé dary "nečekané".

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jeden takový nečekaný dárek dala i Lucie svému dlouholetému příteli.

S Markem jsme spolu byli více než pět let, bydleli jsme spolu dokonce hned po měsíci. Ano, dalo by se říci, že jsme byli velmi sehraní od začátku, proto si všichni mysleli, že jsme pro sebe jako stvoření. Včetně mě. I když jsme byli spolu dlouho, nikdy jsme se nemluvili o svatbě či budoucnosti. Jednak Marek věděl, že jsem nikdy netoužila být nevěstou a rodinu jsem si uměla představit i bez toho. A jednak jsme oba žili přítomností. Měli jsme vybudované kariéry, velmi stabilní pozice a bavil nás život ve dvojici. I když jsme pociťovali tlak z okolí, bylo nám takto dobře. Neměli jsme chuť něco měnit. Navíc moje sestra měla velkou rodinu, takže když na nás trochu přišli rodičovské "choutky" vždy jsme zašli za nimi. O dětech jsme nikdy otevřeně nemluvili, ale z jeho chování jsem viděla, že k nim má blízko.

Přečtěte si: Spával se svou bývalou a zároveň i se mnou: Tvrdil, že je to naprosto normální a toto mě dostalo nejvíce

Člověk míní, život mění

Nikdy jsme nepatřili k dvojicím, které by se obdarovávali zbytečnostmi. Ať už na Vánoce, narozeniny nebo na Valentýna. Takže když se blížil svátek zamilovaných, věděli jsme, že ho oslavíme dobrou večeří v naší oblíbené restauraci.

Necelý měsíc, před tímto svátkem jsem začínala mít podezření, že bych mohla být těhotná. Znáte to, občas každá ochrana selže. Nechtěla jsem s tím Marka "strašit", dokud jsem si nebyla úplně jistá. Když se mé domněnky potvrdily, byla jsem sama překvapená z toho, jak to se mnou zamávalo. Vysloveně jsem měla radost. Brala jsem to tak, že i když jsme se chránili, podařilo se nám počít, tak to asi musí být nějaké znamení...

Bála jsem se, jak to však vezme Marek. Tak jsem si řekla, že mu to neřeknu hned, ale postupně ho na to budu připravovat. Nenápadně jsem vždy nahodila téma na děti, případně mu podstrčila nějaké videa nebo fotky. Nebyla to nikdy debata na hodiny, ale ani to hned nesmetl ze stolu, což mě pokaždé ujistilo v tom, že by také mohl mít radost z této informace.

Nepřehlédněte: Manželka si chtěla zřídit další účet: Zatajila mi, že má milence a aby to nestačilo, namočila nás do pěkného problému

Nový život

Když přišel den D, v tomto případě den V, byla jsem přesvědčená, že to bude začátek něčeho nového a krásného. Zašli jsme do restaurace, dali si večeři a u dezertu jsem to na něj "vybalila". "Mám pro tebe dárek. Příští rok budeme tento svátek trávit už ve třech!" Vyletělo ze mě nadšení. Jenže na mé vlastní překvapení, Marek tak nadšený nebyl. Ztuhl. Nezmohl se skoro na slovo. Najednou vstal a rozhodl, že jdeme domů. A doma začalo opravdu něco nového. Ale pěkné to nebylo. Marek se doslova rozzuřil, začal mě obviňovat, z toho, že jsem to na něj ušila. On si prý nechce život kazit dítětem, na tom jsme se nedohodli. Zbytečně jsem se hájila tím, že je to nehoda. Nenechal si nic vysvětlit. V ten večer se ještě sbalil, odešel, ale stihl mi říci, že s tímto nechce mít nic společného. Letošního Valentýna oslavuji opět ve dvojici. Se svou dcerkou Laurou. Bohužel, bez jejího otce.

Nepřehlédněte: Z manžela se stal můj šéf: Téměř to zničilo naše manželství

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..