Cestujte s dětmi jinak, než jste byli zvyklí: Vyměňte hotely za místa, která se nesou v duchu slow travel

Jarní prázdniny už klepou na dveře. Vyměňte přeplněné hotely za místa, která vás skutečně dostanou. Atmosférou, lidským přístupem a samotnou filozofií. Věřte, že po těch zážitcích se stanete velkými fanoušky slow travelingu.

Zdroj: instagram.com/ Amberfillerupclark
Zdroj: instagram.com/ Amberfillerupclark

Górska osada, Zakopané

Chcete zažít jarní prázdniny tak trochu jinak? Dopřejte sobě i svým nejmenším okamžiky, na které se nezapomíná. Górska osada je na ta jako stvořená. Pokud toužíte po dobrodružné výpravě se svými ratolestmi, uvidíte, že si to patřičně vychutnáte. Zde vás bude bavit svět. Tyto malebné chatky jsou jako stvořené na prázdninové pobyty, lyžování nebo cyklotúry.

Celé místo dýchá zvlášní atmosférou, která si vás jednoduše podmaní. Budete si zde připadat jak v malé pohádce, neboť vše je do detailů promyšlené a sladěné. Hřiště pro nejmenší, ovečky pasoucí se po okolí, krásné výhledy. To vše stojí za to. Na své si tedy přijdou milovníci krásného prostředí, ale i ti, kteří se nechtějí vzdát svého pohodlí. Všechny tyto atributy totiž Górska osada splňuje do puntíku.

Babyhouse, Dolní Lomná

Apartmány Babyhouse jsou skutečně výjimečným místem. Pro malé i velké. Jde o doslova zážitkové ubytování, které má jen jedno pravidlo - nemá žádná pravidla. Ráno začněte skvělou snídaní, z lokálních a domácích produktů, vypusťte děti na dvůr a užijte si den, po jakém toužíte. Mluvte, zpívejte, čtěte, relaxujte. Cokoliv vás napadne. Během jarních dní vytáhněte kolo, v zimě jděte na lyže. Výbava pro děti je zde absolutně bezkonkurenční. V každém apartmánu mají koutek s hračkami, vlastně na každém rohu je vše přizpůsobeno jejich potřebám. Babyhouse je zkrátka hotovým rájem pro děti a tím pádem i pro rodiče.

Věřte, že zde alespoň na chvíli zapomenete na celý svět, shon a i ty běžné každodenní povinnosti kolem dětí, budou mít jakési jiné kouzlo.

Večer, když budete bezstarostně odpočívat ve vířivce, zatímco vaši nejmenší budou sladce snít, nezapomínejte se dívat na oblohu. A když uvidíte padat hvězdu, zkuste si něco přát. My si myslíme, že na tomto místě, se malé sny mění v realitu.

Chaty Urbanove sestry, Čierny Balog

Zpomalte, vypněte mobilní telefony a užívejte si klid. Chatky se nacházejí v jedné z nejkrásnějších částí Horehronie – Čierny Balog. Uvidíte, že v horském prostředí v malebné vesničce pod Urbanovým Vrchem, načerpáte ztracenou sílu a energii. I přesto, že budete na výletě s ratolestmi. Postará se o to nádherná příroda, čerstvý vzduch a idylické interiéry. Ty si vás určitě získají. Ani mrňousům tu nuda určitě nehrozí. Naučte je poznávat druhy stromů, rostlin, zvířátek, vyřádit se v blátě, udělejte si túru do lesa, hrajte si na honěnou, fotbal, nebo jen tak si vychutnejte šálek teplého kakaa na terase.

Vše je zde navrhované s citem a maximálním smyslem pro detaily. Majitelé si svých hostů opravdu váží a po příchodu vás bude čekat drobné občerstvení v podobě chleba z místní pekárny, vánočky a čerstvého ovoce. Toto je milé gesto, které potěší. Opravdu to vše spolu pěkně hraje a má své kouzlo.

Foto:
instagram.com/ Amberfillerupclark, Chaty Urbanove sesty
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..