Plus size modelka Ashley Graham přichází s kolekcí svatebních šatů: Nemusíte mít XS, abyste byly nádherné nevěsty

V módě se stále více bourají stereotypy, důkazem toho je i nejnovější ohlášená spolupráce exkluzivní značky Pronovias a plus size modelky Ashley Graham.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Lukrativní značka svatebních šatů Pronovias vystoupila ze své komfortní zóny a navázala spolupráci s plus size modelkou Ashley Graham. Ta dlouhá léta obhajuje status žen, které mají křivky a díky ní se zařazují do společnosti stále více. Brzo si tak budou moci vybrat svatební šaty, které si vysnily bez toho, aniž by se jim zdály být nedostupné.

Přečtěte si: Neteř princezny Diany bude mít zanedlouho svatbu: Bere si tohoto muže, který má o 30 let více, vydrží jim to?

Ashley vycházela z vlastní zkušenosti

Než se z Ashley Graham stala světoznámá plus size modelka, i ona sama si musela projít podobnými zkušenostmi jako většina žen, které nespadají do tabulky mír 90-60-90. Když se v roce 2010 vdávala za režiséra Justina Ervina a hledala svatební šaty, nastal problém. Dnes již slavná brunetka zastupující právě baculky, na vlastní kůži zjistila, jaké je to snít o pohádkových svatebních šatech a nemít si co obléknout a muset se takříkajíc poprat s tím, jak si vůbec obléci šaty tak, aby ve svůj velký den "D" skutečně zazářila. O to více dnes může být nápomocná při výběru šatů žen, které měly dosud stejný problém.

Světoznámou značku svatebních šatů Pronovias snad nemusíme představovat. Šaty z jejich dílny si zamilovaly hvězdy stříbrného plátna i modelky. Kolaborací s Ashley si tak připíší na svůj kredit další významný krok, kterým bourají mýty o dokonalosti.

Skutečně široké spektrum šatů a velikosti 32-68

Kolekce svatebních šatů, kterou navrhla ve spolupráci se značkou bude obsahovat 15 modelů. Ženy si mohou vybírat od jednoduchých minimalistických střihů, přes romantické verze, o kterých sní nejedna z nás. Konečně se také plus size ženy budou moci cítit jako princezny, což jim připomenou i zdobené detaily na šatech a komfort jim zase zajistí široké spektrum konfekce od 32 až po 68. Ashley si připravila pro své fanynky i jednu třešničku na dortu, a tou je kalhotový oblek. Originální, co říkáte?

Nepřehlédněte: 5 klíčových kousků ze šatníku Jennifer Aniston: Díky tomuto je z ní ikona více než 20 let

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..