Opustil jsem svou manželku kvůli milence: Po čase jsem pochopil, jak to vlastně s milenkami je. Nechal jsem se napálit

Když náš známý opouštěl svou manželku kvůli milence, skutečně si myslel, že jde do lepšího, že u milenky najde to, co mu chybělo. Nakonec mu s milenkou chybělo něco ze skutečné manželky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V té chvíli jsem viděl jen pozornost od milenky

Náš známý Jirka pořádně přestřelil, když opustil svou manželku Zitu kvůli milence Nadě. Jeho známost s Naďou neměla dlouhého trvání, když se rozhodl, že stojí za to, aby se vzdal manželství se Zitou: "V té chvíli jsem viděl jen tu pozornost, kterou mi projevovala milenka, nemluvě o úžasném intimním životě, který byl nepochybně příjemnou změnou po letech manželství, kde to byla spíše rutina," přiznává na začátku svého vyprávění náš známý, který však dnes trpce lituje a v milence se zklamal.

Mohlo by vás zajímat: Takto se změnil náš intimní život po 5 letech manželství: Pokud budete dělat tuto jednu věc, z vaší ložnice se nevytratí vášeň

Nebyla to jen manželčina vina, ale to jsem si tehdy nepřipustil

Každý, kdo žije v dlouholetém vztahu ví, že to už není o zamilovanosti, ale o jiných věcech, na kterých je důležité pracovat. Vzájemná pohoda, porozumění, důvěra, vstřícnost, je to hodně ústupků, ale pokud se dva brali z lásky, neměl by to být takový problém, nebo ano? Jirka však na rovinu přiznal, že s manželkou se odcizili už v začátcích manželství. Prý si oba ještě budovali kariéry, byli mladí, děti ještě nechtěli a vždy bylo málo času: "Do postele jsme oba padali každý večer únavou, ani jsme si pořádně nepovídali, ale je pravda, že manželka měla o domácnost vždy perfektně postaráno. Dokonce, i když nestihla vařit, vždy mi zajistila teplou večeři a o víkendu dělala vše, co bylo třeba. Měl jsem čisté oblečení a nikdy si nestěžovala, že je unavená. Prakticky, pokud si dobře vzpomínám, ani jsme se nehádali, nebylo kdy, ale náš intimní život byl na bodu mrazu. Nicméně dnes si uvědomuji, že za to nemohla jen ona," přiznává se Jirka, který se v důsledku vývoje událostí zapletl s kolegyní z práce a mělo to skutečně rychlý průběh.

Čtěte také: Tato vášeň mého muže, zachránila naše manželství: Doporučuji ji dělat všem párům, které prožívají krizi

Najednou jsem postrádal "banální věci" manželského života.

Následně si Jirka pod vidinou krásnějšího života s milenkou sbalil své věci z jejich bytu a přestěhoval se k milence. Ačkoli souhlasila, už tehdy připomněla, že by se měla odstěhovat manželka, aby tam mohli společně bydlet, přece jen ona má prý menší byt: "Byl jsem zaslepený, protože z těch pár pěkných chvil, které jsme týdně spolu trávili, se vyklubala realita, která se mi nelíbila. Najednou jsem neměl teplou večeři, ani mi nikdo nevypral, prý vím, kde je pračka, že ona nebude žádná domácí puťka, jak titulovala mojí zatím stále manželku. Myslel jsem si, že mi rozumí, že jí mohu říci cokoliv, ale to se změnilo okamžitě poté, co jsme spolu začali bydlet," objasňuje Jirka, který chtěl z milenky udělat svou druhou manželku, ale z té se vyklubala osoba, které ho měla jen jako bankomat. Už se ani nepřetvařovala, že jí jeho řeči zajímají a večery raději začala trávit ve společnosti svých mladších známých a přátelích po barech. On doma v jejím bytě marně čekal na přívětivé slovo a společný večer ve dvou.

Nepřehlédněte: Dělala jsem mu společnost na služební cestě: Tomuto přestaňte věřit, pokud nechcete, aby vás muž vodil za nos

Stokrát milenka není rozhodně manželka

Po pár měsících takového soužití, pochopil, jak velkou chybu udělal, když od manželky doslova utekl ve víře, že toho s jinou ženou najde víc. Odešel od milenky, která mu ještě stihla vmést do tváře, že by jí měl dát peníze za to, že ho nechala u něj bydlet, přičemž to byl Jirka, který jí platil nájem a přitom i všechny její rozmary a dokonce i dovolenou s přítelkyněmi: "Nevrátil jsem se ani k manželce, ačkoliv ji už celé týdny prosím, aby mi dala poslední šanci. Kaji se seč můžu, ale říká, že mi už nedokáže věřit. Přiznala, že jsme se měli věnovat oba více sobě než práci a pracovat na svém manželství, byla skutečně sebekritická a prý jsme oba udělali chybu. Ale ona ji neřešila tak radikálně jako já, ačkoliv se občas cítila osamělá. Měla úplnou pravdu, ale nevzdávám se naděje, že mi jednoho dne odpustí a že začneme znovu," uzavírá svou nešťastnou zkušenost s milenkou Jirka, který varuje i ostatní muže, aby si dobře promysleli jestli opustí své ženy kvůli milence. Raději ať ocení co mají doma. Tu domácí pohodu a ať se podívají na to z jiného úhlu, nejen z vlastního, sobeckého.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..