Tři Netflix seriály, které jsou odrazem současné doby a vyplatí se je vidět

Seriály s poselstvím. I tak by se dala charakterizovat trojice těchto hitů, která vzešla z produkce Netflix. I když jsou žánrově velmi rozdílné, každý z nich si zaslouží vaši pozornost. Proč?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

YOU

Když před dvěma lety vyšel tento na první pohled nenápadný seriál o chlapovi, který se jen příliš zamiluje do své přítelkyně, nikdo nečekal, že z toho bude takový hit. Jenže seriál You je něco víc, než jen příběh o (ne) šťastné lásce. Velmi přímo poukazuje na to, jak moc dokáží sociální sítě usnadnit hledání psychopatickým a fanatickým stalkerům. I když je hlavní myšlenkou láska, možná po zhlédnutí prvních dvou sérií, které dosud vyšly, přehodnotíte svou aktivitu například na Instagramu. Velmi poučné pro všechny, kteří potřebují o sobě zveřejňovat skutečně všechno.

Podívejte se také: Dámy, toto jsou ty nejžhavější Instagramy, které musíte sledovat: Tito chlapi vás dostanou do kolen!

The Crown

The Crown je jedním z nejdražších projektů společnosti Netflix. Propracované kostýmy, velkolepá výprava a herecké výkony... Toto vše je součástí každé série. A jako bonus - příběh královny Alžběty II. Proč byste však měli věnovat pozornost i tomuto seriálu? Jde v podstatě o jakési zpracování života této panovnice, tak by se klidně mohlo říci, že je to forma dokumentu, která vás provede monarchií a odhalí vám informace, které byste rozhodně měli vědět. Všeobecný rozhled přece nikdy není k zahození.

Nepřehlédněte: Celebrity, které udávají styl na dovolené s dětmi: Eva Longoria zavítala do Disneylandu a co vymysleli další?

Sex Education

Další hit Netflixu. Parta studentů ze střední školy, která přebírá témata, které jsou i přes 21. století tabu. Seriál je také zrcadlem přirozené sexuality a formy sebeidentifikace a možná proto zaznamenal velký úspěch už po první sérii. Boduje však i u starších diváků. Na různých fórech se lidé vyjadřují, že pokud by během jejich mládí bylo také něco podobného natočené, usnadnilo by jim to sexuální život a vytáhlo z nejistoty...

Mohlo by vás zajímat: Dárek, který jsem dala svému manželovi nakonec odhalil jeho nevěru: Toto byl ten moment, kdy jsem to zjistila

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..