Rozkošné děvčátko se jako šestileté stalo dětskou královnou krásy: Když ji uvidíte, nebudete věřit, co se stalo

Pokud jste si myslely, že dětské hvězdy nebo královny krásy jsou záležitostí posledních let, není to tak. Tato rozkošná holčička kdysi vyhrávala jednu soutěž za druhou.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

JonBenét Ramsay dostala takříkajíc dar od Boha, jakým je krása. Už jako malá byla okouzlující a v poměrně nízkém věku začala vyhrávat jednu soutěž krásy za druhou. Šestinásobné dětské královně krásy JonBenét bylo jen šest let, ale život měla jako dospělá.

Přečtěte si také: Její popularita roste každým dnem: Alina předváděla v 6 letech pro Dior, módní mágové jí předpovídají slibnou budoucnost

 

 

Krásu zdědila po mámě, rovněž královně krásy

Její matka, bývalá královna krásy, měla jasnou vizi - učinit ze své dcery nejkrásnější bytost planety. Byla ochotna pro to udělat cokoliv, dokonce jí v útlém věku obarvila vlasy, což je pro mnohé maminky přímo nepřípustné a rozhodně s něčím takovým nesouhlasíme. JonBenét sice zdědila po mámě geny, které jí předurčovaly slibnou budoucnost, ale zároveň se sebou přinášel takový přístup obrovské riziko.

Jako malá přišla v podstatě o celé dětství. V době nejdůležitějšího vývoje, jí máma vštěpovala do hlavy jen soutěže krásy a celý svůj i její život přizpůsobovala tomu, aby se z ní stala královna všech soutěží. Musela čelit obrovskému tlaku, aniž si uvědomovala, co se kolem ní děje. Nároky se stupňovaly a podotýkáme, že to jí bylo stále jen šest let.

 

 

Pro dítě do šesti let jsou nejdůležitější rodiče

Rozvoj dítěte do prvních šesti let je nejdůležitější, stejně i to, aby ho rodič nesrovnával s ostatními. Právě naopak, měl by umět přirozeně rozvíjet své kognitivní schopnosti a předpoklady svého dítěte a učit ho samostatnosti. Zejména však porovnávání s ostatními a to musíme zdůraznit, může mít fatální následky na jeho život i v budoucnosti a to si mnoho rodičů stále bohužel neuvědomuje.

Nepřehlédněte: Neteř princezny Diany bude mít zanedlouho svatbu: Bere si tohoto muže, který má o 30 let více, vydrží jim to?

Záhadný konec s množstvím otazníků

JonBenét se bohužel nakonec nedožila ani dospívajícího věku a celá situace ohledně její smrti zůstala pod rouškou záhady dodnes. Na svou krásu doplatila, ačkoli se jako holčička v tomto útlém věku nemohla nijak bránit, o to smutnější tato celá situace je. Našli ji v domě zavražděnou a dodnes se vedou spekulace o tom, že to mohla být právě její máma, ostatní verze z toho zase podezřívají údajného pedofila...

V honbě za dokonalostí se nám to vymyká kontrole i dnes

Dnes s odstupem času si můžeme uvědomit, že hazard s dětskou krásou a celkově s dětstvím může přinést i nežádoucí situace. Vlivem sociálních sítí, je honba za dokonalostí něčím, co zachází příliš daleko a může se nezvládnutím výchovy velmi snadno zvrtnout.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..