Opravdu karma funguje? Žila jsem s boháčem, kterému jsem rozbila manželství, po 5 letech jsem nečekala, že se toto stane

V jistém životním okamžiku jsem byla přesně ta, co rozbila někomu jinému manželství. A v té chvíli se mi na tom nic zvláštního nezdálo. Až do chvíle, dokud jsem si neprošla tím samým. Vynásobeno dvakrát.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vždy toužila po luxusu

Alexandra vždy byla na muže, kteří neměli nouzi o peníze. A v podstatě se tím nikdy netajila. Sama byla z klasické rodiny, střední vrstvy, ale vždy toužila mít více. Představa života v luxusu, nákupů drahého oblečení, kabelek a bot, pro ní byla opravdu velmi podstatná. Představovalo to středobod její vesmíru. Neměla mnoho kamarádek, protože její povrchnost a povýšenost většina lidí nesnesla. Ale našlo se pár takových lidí, co ji znali od dětství a rozhodli se jí dát šanci. Věřili, že je to jen nějaká její životní fáze a že ji to samo přejde.

"Chodila jsem s Adamem 5 let. Byl fajn, rozuměli jsme si, jen mu chybělo to, po čem jsem vždy toužila. Jeho otec byl sice bohatý, ale svému synovi velmi nedopřál. Adam měl však nejlepšího kámoše, který měl vše, po čem jsem já toužila. Vypadal skvěle, měl hodně peněz, postavení a navíc byl opravdu velmi inteligentní. Mělo to však háček. Měl manželku, která na tom byla s vlastnostmi podobně jako on. Krásná, chytrá, vzdělaná, měla super job a byla nezávislá. Upřímně, záviděla jsem jim to. A měla jsem jediný plán. Dostat Šimona."

Mohlo by vás zajímat: Na dovolené jsem během noci přichytila svého muže v nezvyklé situaci: Co byste si vy pomyslely o tomto?

Využila situaci

Jednou večer, když byla Šimonova manželka v práci, se Saša a Šimon úplnou náhodou potkali venku. Slovo dalo slovo a šli spolu na drink. Potom na další a on se rozhovořil. Vadilo mu, kolik času tráví jeho polovička v práci. On už chtěl rodinu a ona na to ani nepomyslela. Přesně tuto situaci Saša využila. Začali se líbat a skončili spolu u ní doma. Když se ráno probrali, Šimon všeho litoval a vyčítal si to. Před svou ženou to chtěl ale utajit. Přesně na tom se dohodl i se Sašou. Netušil však, že po příchodu domů ho bude čekat nemilé překvapení. Když se totiž líbali, viděla je sestra Šimonovy ženy. Takže jeho manželka už všechno věděla. Sbalila mu kufry a nechtěla o ničem slyšet. Měla v pohledu na nevěru velmi jasno. A Šimon to dobře věděl. Proto se o nic ani nepokoušel.

Karma se člověku v životě zřejmě vrátí

Ve chvíli jak to Saša zjistila, využila opět situace. Šla Šimona utěšovat a netrvalo to dlouho, než se dali dohromady. Dělala pro to úplně všechno. Plnila mu úplně každé přání. Byla tu vždy pro něj. A on jí na oplátku dával vše, co jen chtěla. Drahé designové kousky, kabelky, život v luxusu, po kterém tak velmi toužila. Tato jejich pomyslná idylka trvala 5 let. Během toho období se stala Saša na Šimonovi zcela závislá. Přestala totiž pracovat a zajímala se jen o nákupy. Avšak jen o ty, které nemusela platit vlastní kreditkou.

Čtěte také: Co o vás prozrazuje výběr vašeho životního partnera? Právě díky němu dokážete poznat dokonale samu sebe

Ale zopakovalo se přesně to, co kdysi Saša sama udělala. Šimon si po tak dlouhé době začal otevřeně povídat s bývalou ženou. Když emoce opadly, dokázali spolu otevřeně mluvit o věcech, které byly dříve tabu. A shodli se na tom, že si dají druhou šanci. "Nechápala jsem to. Sbalil mi věci a jednoduše řekl sbohem. Zůstala jsem sama, bez práce, bytu a peněz. Musela jsem se vrátit k rodičům a začít úplně od nuly."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..