New York žil módou, kterou si nenechali ujít ani známé tváře: Tyto trendy budou dominovat za pár měsíců

Celebrity v prvních řadách, známé modelky na molech a trendy na podzim 2020. Toto vše mohli vidět návštěvníci týdne módy v New Yorku.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V uplynulých deseti dnech se New York změnil na město módy. Přední designéři představili ve "Velkém jablku" své nejnovější kolekce na sezónu podzim / zima 2020.

I když byly na molech vidět kreace desítek různých designérů, něco je přece jen spojovalo. Společné prvky, které budou dominovat ulicím už za pár měsíců. Mezi ty nejvýraznější patří především střapce a vícebarevné looky. Právě toto jsme mohli vidět téměř na každé přehlídce. Nechyběly ale i svatební šaty, či společenské róby, které také mohou předurčovat trendy plesové sezóny na příští rok.

Mohlo by vás zajímat: Na ples ve velkém stylu: Nepodceňujte výběr šperků. Díky těmto se můžete odlišit od ostatních

Móda celebrit

I toto jde spolu ruku v ruce. Vždyť kdo jiný dělá designérům větší reklamu, než hollywoodské hvězdy, které se ukáží v jejich kreacích? Proto na každé větší přehlídce nechyběla jména jako Kate Hudson, Lucy Liu, Julianne Moore či Blake Lively. A právě poslední jmenovaná překvapila nejvíce. I když dorazila, jako vždy, v tip-top stylingu, který byl promyšlený do posledních detailů, pozornost více vzbuzovala kila navíc, které herečka měla. Nicméně tak či onak vypadá dokonale, co říkáte?

Mohlo by vás zajímat: Nádherná nevěsta: Svatební šaty Hilary Duff jsou symbolem moderní nevěsty

Pozvání na přehlídky přijala i skandální zpěvačka Miley Cyrus. Zatímco se na přehlídku Toma Forda dívala z čestného místa v první řadě mezi dalšími hvězdnými kolegyněmi, na prezentaci nové kolekce Marca Jacobse se ukázkově zhostila úlohy modelky.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..