V hlavní roli zadek: Zkuste nejúčinnější cviky na tuto partii podle Kimberley Garner

Její profese ji předurčuje k tomu, aby se předváděla v co nejlepší formě. A on sama to velmi dobře ví. Při cvičení se však soustředí na partii těla, kterou považuje za klíčovou - zadek!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Není všechno genetika, tyto cviky jsou pro ni klíčové

Modelka a designérka, Kimberley Garner je známá tím, že velmi ráda předvádí svou ukázkovou postavičku. A upřímně, my se vlastně ani nedivíme. Tělo jí mnohé z nás mohou jen závidět. Blondýnka, kterou proslavilo účinkování v show Made in Chelsea, však nic nenechává náhodě. Ano, genetika je jedna věc, ale devětadvacetiletá kráska si velmi dobře uvědomuje, že o své křivky je potřeba se starat.

Zejména pokud je člověk jako ona sama, velkým gurmánem. Kimberly se totiž netají tím, že zbožňuje kvalitní gastronomii a například bez takových těstovin, či čokolády by si život nedokázala představit.

Právě proto se pravidelně věnuje cvičení. Třikrát týdně běhá a k tomu přidává cviky na zadek. Tato partie těla je pro ni prý klíčová. Dokonce, i když měla trenéra, vždy mu říkala, ať se zaměří prioritně na tuto partii a ostatní se už doladí.

Přečtěte si více: Nejsledovanější fitnesska roku 2020: Přes 20 milionů lidí sleduje její cviky, přičemž se drží těchto 3 zásad

Zanožování

Chcete-li zlepšit celkový tvar a kulatost hýždí, určitě zařaďte do tréninkového plánu, tento oblíbený cvik známé krásky. Má totiž vynikající účinek. Při zanožování na zemi když jste na čtyřech, ohněte nohu v koleni, čímž zintenzivníte námahu hýžďového svalu a odizolujete zadek od hamstringů. Nohu zvedejte co nejvýše a vždy ji držte alespoň 2-3 sekundy.

Zvedání pánve

Zvedání pánve je určeno k posílení zadku, ale i stehenních svalů. Při tomto cviku zvedáte boky ze země a musíte tlačit sílu přes paty. Tak jako při dřepech i zde je velmi důležité, abyste v horní fázi tohoto cviku nezapomínaly na kontrakci zadku. Dolů nádech, nahoru výdech.

Mohlo by vás zajímat: Po velikosti XS netouží, ale tělo jí není lhostejné: Toto jsou mýty o hubnutí od fitnes trenérky Ashley Graham

Každé ráno začíná tímto nápojem

Kráska začíná každé ráno speciálním domácím drinkem, na který nedá dopustit. Obsahuje jen tři ingredience, ale s tělem prý dokáže zázraky. Nastartuje metabolismus, pročistí, probere vás, dodá potřebnou energii a zahřeje. A ne, nejde o teplou vodu s citronem, kterou s oblibou pijí každé ráno hvězdy.

Budete potřebovat:

  • 1 lžíci medu
  • 1 čajovou lžičku mleté ​​skořice
  • 250 ml vody

Nechte vřít vodu, následně do ní přidejte skořici a zamíchejte. Nápoj nechte vychladnout, a když bude mít pokojovou teplotu, přidejte med. Už po měsíci uvidíte nejen pozitivní výsledky na své pokožce, která bude mnohem čistší a svěžejší, ale i ručička na vaší váze, půjde o něco dolů. Tak co, zkusíte to?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..