Můj muž mě nechal se 4 malými dětmi a odešel: Není za tím jiná žena, ale problém, který se dnes týká hodně mužů

I přes velmi náročnou zkoušku, kterou jí život připravil, to Tereza nevzdala. Nabrala poslední síly a odchod svého muže přijala s pokorou. I když tomu sama nerozuměla. Dokonce jí to prý v mnohém posílilo.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Co byste řekly svému já, kdyby vám dnes bylo o 15 let méně? Já už to vím...

"Pamatuji si na slova mé mámy, když jsem se jako 22 letá vdávala. Máš čas, jste mladí, užijte si a pak si založte rodinu. Oba potřebujete ještě poznat sami sebe, předtím než vás najednou bude víc, říkala mi. Nicméně jak jinak, v tom okamžiku, mi její slova přišla jako totální hloupost. Měla jsem svou pravdu, svůj pohled na život a Ivana jsem velmi milovala. Navíc jsem snad od 15 toužila po dětech. Vždy jsem vozila v kočárku sousedovic děti, co bydlely v naší ulici. A tato touha mě neopouštěla. Prý když mi bylo osm, tak jsem řekla mámě, že chci být jako Marie Terezie a mít 16 dětí. Ačkoli mnozí našemu manželství nevěřili a nevkládali do něj velké naděje, já jsem doufala v happyend. A na začátku tomu i vše nasvědčovalo..."

Mohlo by vás zajímat: Tato vášeň mého muže, zachránila naše manželství: Doporučuji ji dělat všem párům, které prožívají krizi

Tereza a Ivan nečekali s rozrůstáním rodiny a necelý rok po svatbě se jim narodila dvojčata. Rok na to k chlapcům přibyla holčička. A než bylo Tereze 28, byla mámou 4 ratolestí. Ano, na dnešní dobu docela dost. A ona se cítila šťastná. Vždy toužila být mámou a to se jí splnilo. "Vnímala jsem to jako moje poslání. Ivan pracoval a já se věnovala dětem. Přestože s nimi bylo docela dost starostí, neměnila bych. Jsou pro mě vším. Ano, jasně, že byly i velmi náročné dny, ale všechno to závisí na vnitřním nastavení. A to moje bylo od začátku cílené na rodinu."

Najednou jsem byla na všechno sama

Bohužel, ale jak začaly děti růst, Ivan se začal cítit prázdně. Zůstával stále více v práci, chození domů jako kdyby se vyhýbal. Nenacházel doma to, co potřeboval. Působil frustrovaně, nešťastně a měl stále častěji výmluvy, proč netrávit víkendy s Terezou a dětmi.

"Jako první mě napadlo, že má určitě milenku. Byla jsem o tom přesvědčená. Vlastně jsem ani nepochybovala. Proto jsem se ho rozhodla jednou večer sledovat. O to víc jsem zůstala překvapená, když jsem zjistila, že nikdo třetí za tím není. Ivan chodil na večerní jógové seance. Je pravda, že zásadně změnil jídelníček, styl oblékání a trošku i vzhled, ale připisovala jsem to spíš tomu, že někoho má."

Čtěte také: Tyto 4 znamení mají na muže magickou moc: Dokážou si je omotat nejrychleji. V čem jsou jejich zbraně?

"Když mě uviděl, nevěděl co říct. Ani jak reagovat. Nakonec z něj vyšlo, že hledá sám sebe. Vlastní já a to, co od života očekává. Dost brzy, se čtyřmi dětmi, pomyslela jsem si v duchu, ale nevyslovila jsem to nahlas. Ale s tím, co měl připraveného, mě dostal. Oznámil mi, že od nás chce odejít na dva roky a stěhuje se na Bali. Dokonce měl už koupené letenky. Prý potom uvidí, co bude. Uběhl rok a půl, co s námi nežije a já upřímně mohu říci, že už ani nechci, aby se vrátil. Ačkoli to bylo mnohokrát velmi náročné a mám za sebou hodně proplakaných nocí, vím, že zvládnu cokoli. Posílilo mě to a jsem si sebou mnohem jistější než kdykoliv předtím. "

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..