Snoubenku jsem podezříval z nevěry: Když jsem však přišel na to, co dělala, když nebyla se mnou, zůstal jsem v šoku.

Nikdy bych nevěřil, že žena, s níž 5 let žiji a chystáme společnou budoucnost, dokáže něco takového. A ani to, jak to dokázala tak dlouho tajit.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

"Pamatuji si, jak jsem Lucii poznal. Byl jsem s kámošema na pánské jízdě a ona seděla sama v kavárně naproti a popíjela nějaký drink. Vypadala smutně a rozlobeně na celý svět. A protože jsme již v té fázi večera měli něco za sebou, sebral jsem všechnu odvahu a promluvil s ní. Čekal jsem odmítnutí, ale ona mě pozvala, abych si přisedl. Od toho momentu jsme se začali scházet pravidelně," říká Šimon.

Jejich vztah měl celkem pomalý průběh. Nejdříve se hodně poznávali, chodili na společné výlety a než oficiálně oznámili, že spolu randí, trvalo to více než rok. "Byl jsem přesvědčen o tom, že ji dokonale znám. Dennodenně jsme spolu byli v kontaktu, měli jsme společné zájmy, potkávali jsme se dokonce v práci, protože jsme dělali v téže budově."

Přečtěte si: Muži narození v tomto znamení to se ženami umí: V čem je jejich tajemství, že je vždy dostanou tam, kam potřebují?

Toto by mě nenapadlo ani ve snu

"Na páté výročí jsem ji požádal o ruku a ona souhlasila. Prožíval jsem nejšťastnější období života. Měl jsem pocit, že jsem potkal svou osudovou ženu. Byla tak křehká a nádherná zároveň. Navíc v každém okamžiku jsem měl pocit, že dělá vše proto, abych byl i já šťastný. Hodně kámošů mi říkalo, že mi ji závidí. Opravdu byla skvělá. Až do jistého momentu, kdy se začala chovat dost zvláštně."

Mohlo by vás zajímat: Tento typ mužů je horší než sukničkář. Máte ho doma i vy?

Bylo to v době před Valentýnem. Lucie trávila stále více večerů sama, mimo domov a Šimonovi vždy říkala zvláštní výmluvy. "Přiznám se, že ze začátku jsem to neřešil, ale nakonec se ve mně hromadily pochybnosti. Byl jsem přesvědčen, že je za tím někdo třetí. Myslel jsem si, že mě podvádí a nemá odvahu se se mnou rozejít. A tak jsem se ji jeden večer rozhodl sledovat. Ano, vlastní snoubenku."

"Místo, kam šla, jsem vůbec neznal. Byla to stará zchátralá budova na okraji města. Šlo o ústav. Nakonec vyšlo na povrch, že Lucie chodí vypomáhat sestřičkám s dětmi, kterých se vzdali rodiče kvůli handicapu. Dělala to v podstatě od skončení střední školy. Vždy, když měla trošku volného času. Nechápal jsem, proč mi to neřekla a tajila to. Z čeho měla obavy? Vůbec jsem nevěděl jak reagovat. Byl jsem v šoku. Z toho jak je obětavá a jaký jsem já sám. A zároveň jsem si vyčítal, že jsem byl ochoten zajít tak daleko a sledovat ji."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..