Retro beauty trend, který prověří vaši fantazii: Kombinujte manikúru s vaším líčením

Milujete hravé a originální líčení? V tom případě vás jistě potěší informace, že "starý" beauty trend kombinování líčení s manikúrou se opět hlásí o slovo.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Originalita a hravost

Kombinujte a hrajte si. Na Instagramu koluje momentálně velmi zábavný beauty trend, který poukazuje na to, že sladění líčení očí a manikúry může být velmi efektivní. Trend, který si získává stále více příznivců, by neměl zůstat ani bez vašeho povšimnutí. Dva aspekty, na které byste se však měly soustředit především, jsou originalita a hravost. Nebojte se vyčnívat z davu a popusťte uzdu fantazii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Brittany Xavier (@brittanyxavier),

Pokud si neumíte představit, jak na to, inspirací vám může být hned několik fotografií, které kolují touto populární sociální sítí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Simi & Haze (@simihaze),

Mohlo by vás zajímat: Za akné v dospělosti nejsou zodpovědné jen hormony: Jestliže přestanete dělat tyto věci, zbavíte se ho v průběhu měsíce

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Brittany Xavier (@brittanyxavier),

Pokud však nepatříte k těm ženám, které okatě preferují extravaganci, můžete se vydat jednodušší cestou. Například kombinací vaší rtěnky a nehtů v jedné barvě. Kromě klasiky v podobě červené barvy, můžete sáhnout i po jiných odstínech.

V každém případě však nezapomínejte na to, že v první řadě má vyniknout vaše osobnost. Nenuťte se do něčeho, co je trend jen pro to, abyste byly IN. Vezměte si z toho jen to, co sedí vaší osobnosti nejvíce a přidejte něco svého.

Nepřehlédněte: 5 nejčastějších chyb, které jsou zodpovědné za vznik vrásek: Pokud je přestanete dělat, dopracujete se k dokonalé pleti

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Fong Min Liao(@fongminliao),

Inspirujte se: Jak připravit pleť na zimu? Dodržujte tyto body a bude o poznání lepší

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ash Walker (@walker_ash),

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..