Zpěvačka Lady Gaga zamilovaná až po uši: S Bradleym to bylo jen představení, její srdce si však ukořistil tento muž

Je to oficiální. A není to Bradley Cooper jak mnozí předpovídali. Novým přítelem zpěvačky Lady Gaga je tento muž, se kterým vztah potvrdila již na veřejnosti a vypadá velmi zamilovaně. Jaké jsou jeho kvality, díky kterým by jim to mohlo vyjít?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Samozřejmě, že chtěla, aby uvěřili v její milostný příběh

Po rozchodu známého páru, herce Bradleyho Coopera a modelky Iriny Shayk, se spekulovalo ještě více o tom, že je za tím právě to, že herec našel novou lásku v zpěvačce Lady Gaga. Veřejnost v tom utvrzovali i na loňském předávání Oscarů, kdy si společně naživo zazpívali píseň z filmu Star is Born a skutečně to mezi nimi na pódiu jiskřilo. Pro magazín Elle se však zpěvačka později vyjádřila: "Upřímně řečeno, myslím si, že tisk je hloupý. Myslím tím, že z nás udělali milostný příběh. Samozřejmě, že jsme chtěli, aby lidé uvěřili, že jsme zamilovaní. Chtěli jsme i to, aby lidé tuto chemii, lásku cítili i na Oscarech. Chtěli jsme, aby to šlo přímo přes objektiv kamery, do každé televize, na které nás sledovali. Tvrdě jsme na tom pracovali, celé dny. Bylo to zorganizované jako představení."

Mohlo by vás zajímat: Denní rituál Jennifer Lopez, který vám zaručí pleť bez vrásek: Její recept na ranní drink kopírují i známé tváře

Tajemství odkryla nakonec sama

Magazín Marie Claire jako jeden z prvních uveřejnil informaci o tom, že Lady Gaga má nějaký nový objev. Prý jde o tmavovlasého vousatého muže jménem Michael, ale tehdy ještě nikdo netušil, kdo je ten pán záhadný. Nicméně každý věděl, že Bradley to není. Nakonec sama zpěvačka zveřejnila své milostné tajemstvím, když zveřejnila zamilovanou fotografii na lodi s Michaelem Polansky, zmiňovaným tmavovlasým fešákem na své sociální síti. Komentář na sebe nenechal dlouho čekat: "V Miami jsme si užili tolik zábavy. Si nejlepší, roztomilý!" Vzkázala svému novému příteli.

Spojila je charita a párem jsou od Nového roku

Jak se vlastně tito dva seznámili? Přes charitu ... Konkrétně šlo o Parkerovu nadaci, které je Michael výkonný ředitel. Lady Gaga byla pozvána jeho společníkem Seanem Parkerem kvůli připravovaným akcím pro nadaci a také to bylo spojeno s oslavou jeho narozenin v Las Vegas v prosinci minulého roku. Podle nejmenovaného zdroje magazínu Elle si tam padli do oka a oficiálně se zpečetil jejich vztah během silvestrovské oslavy Nového roku také v Las Vegas, kde se zpěvačka s Michaelem podělila o novoroční půlnoční polibek.

Přistiženi na Super Bowlu

Také je dychtiví paparazzi objevili i během minulého víkendu Super Bowl v zmíněném Miami, kde vznikla jejich výše zmiňovaná zamilovaná fotografie a kromě ní i další taková z balkonu,kde si projevovali náklonnost na veřejnosti.

Čtěte také: Nejsledovanější fitnesska roku 2020: Přes 20 milionů lidí sleduje její cviky, přičemž se drží těchto 3 zásad

Inteligentní a podnikavý

Lady Gaga má po svém boku skutečně velmi vzdělaného muže. Jeho sociální síť LinkedIn prozrazuje, že studoval aplikovanou matematiku a informatiku na Harvardu, dokonce s Markem Zuckerbergem, zakladatelem Facebooku. Také pracuje pro zmíněného miliardáře Seana Parkera, spoluzakladatele Napsteru. Michael je skutečně velmi inteligentní, ale i podnikavý. V současnosti se angažuje ve více investičních sférách. Má tedy i nos na podnikání.

Věnuje se také charitě

Při svém podnikání nezapomíná ani na charitu a kromě toho, že je výkonným ředitelem nadace Parker, je také spoluzakladatelem Parkerova institutu pro imunoterapii rakoviny. Jeho zájmy jsou skutečně obdivuhodné a to je nepochybně jeden z důvodů, pro který si získal i zpěvačku. Stejně jako on, i jí velmi leží na srdci charitativní aktivity.

Nepřehlédněte: Neteř princezny Diany bude mít zanedlouho svatbu: Bere si tohoto muže, který má o 30 let více, vydrží jim to?

Její nenápadný protiklad

Nejmenovaný zdroj prozradil, že Lady Gaga je skutečně Michaelem okouzlena. Dokonce, že je z něj úplně hotová: "Jsou si navzájem protiklady, ale to je pro ni dobré. On sám je velmi moudrý, inteligentní a také velmi nenápadný a ne tak na očích veřejnosti," citoval neznámý zdroj zmíněný magazín. Možná Lady Gaga netoužila po partnerovi ze stejného uměleckého prostředí a vyhovuje jí to.

Tak se zdá, že právě toto je ta správná kombinace mužských kvalit, kterou Lady Gaga oceňuje. Možná právě Michael je ten pravý, se kterým to zpěvačka jednou dotáhne i před oltář, co říkáte?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..