Toto je žebříček těch nejpřitažlivějších mužů z celého světa: Co je dělá výjimečnými?

Podívejte se na žebříček nej sexy mužů všech dob. Některé jména vás jistě nepřekvapí, jiní vám tam možná budou chybět? Vidíte to stejně?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

George Clooney

Při pohledu na tohoto muže, jde většina žen do kolen. A ano, stále i dnes. Roky byl totiž ztělesněním špatného chlapce, který ženy přitahuje jako magnet. Dokonce nosil nálepku - nejžádanější starý mládenec Hollywoodu. To až do momentu, než přišla žena jeho života, okouzlující a inteligentní právnička Amal. Ačkoliv aktuálně vede uspořádaný život po boku své manželky a jejich rozkošných dvojčat, až do padesátky si užíval svobodu se vším, co k tomu patří. Ženy, alkohol a hazard mu opravdu nebyly cizí. Hříšný život, však vyměnil za klid a rodinu. Jen mu to tedy celkem dlouhou chvíli trvalo.

Nepřehlédněte: Ani Irina ani Lady Gaga: Sexy herec Bradley Cooper sbalil novou Bond Girl, co říkáte na tento pár?

Brad Pitt

Je neuvěřitelně talentovaný, charismatický a ještě k tomu i obrovský fešák. Hollywoodský sexsymbol Brad Pitt ztvárnil množství nezapomenutelných postav a jeho výkony patří k těm nejkvalitnějším. A ženy ho prostě milují. I když na vztahy velké štěstí nemá. Přestože dosud osudovou ženu svého života zřejmě nepotkal, věří, že se mu to podaří. Mnozí fanoušci tvrdí, že jeho životní láskou, je sympatická Jennifer Aniston, kterou opustil kvůli herecké kolegyni Angelině Jolie. Nakonec se rozvedli, ale s Jenn jsou i přesto, že ji nechal, stále kamarádi. Sám se v jednom rozhovoru vyjádřil velmi jasně: "To, že jsem opustil Jennifer kvůli Angelině, byla jedna z největších chyb v mém životě."

Leonardo DiCaprio

Miláček všech generací, skvělý herec a ekologický aktivista, Leonardo DiCaprio je známý tím, že se u něj ženy velmi dlouho neohřejí. Přestože nikdo neví, co stojí za jeho rozchody, je to tak. Přesto mu dokáže odolat málokterá. Má v sobě jakýsi šarm a kouzlo, čímž si získá každou. S většinou svých známostí, měl opravdu krátkodobý vztah. Dokonce ho často přirovnávali právě k Georgovi Clooneymu. Aktuálně se po jeho boku objevuje už téměř rok a půl modelka Camila Morrone a Leo působí mnohem spokojeněji než kdykoliv předtím.

Čtěte více: Láska Brada Pitta a Jennifer Aniston ožívá: První osobní kontakt měli už dříve, mělo to však tento háček

Chris Hemsworth

Australský herec Chris Hemsworth je známý zejména díky roli komiksového superhrdiny Thora, kterého ztvárnil v marvelovských filmech. A i když by to málokdo tipoval, už devět let je ženaný a s herečkou Elsou Pataky tvoří ideální pár. Velmi otevřeně však přiznávají, že nemají žádné speciální tajemství, šťastného manželství. Ženy ho milují právě pro jeho povahu a vzezření "drsného chlapce". Působí jako dokonalý otec, manžel a navíc mu nechybí velká dávka sexappealu.

David Beckham

Davida Beckhama není potřeba rozhodně speciálně představovat. Několikrát za sebou získal dokonce titul nej sexy muže planety. Stal se prototypem nejdokonalejšího muže pro mladší i starší generace. A to nejen kvůli svému vzhledu, ale i chováním a projevem. Narozdíl od mnoha svých hereckých kolegů, on je s jednou ženou už opravdu velmi dlouho. S manželkou Victorií, vychovávají čtyři děti a patří mezi nejstabilnější páry světového showbyznysu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..