Erotogenní zóny žen podle znamení, ve kterém se narodily: Těmito sexuálními hrami si je získáte

Jaké jsou nejtajnější zóny na těle, na které ženy reagují? Podle znamení zvěrokruhu zjistíte, na která místa se vyplatí "zabloudit", když v nich chcete rozpálit vášeň.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vodnář

Erotogenní zóna: kotníky

Muži je milují. Tato ženská část s extra silným erotickým nábojem jim byla doslova dopřána od Boha. Přes ženské kotníky se jim dostává rozkoše, bez které si neumí představit život. Neustále potřebují nové a nové dobrodružství.

Přečtěte si také: Tyto 4 znamení patří mezi nejúspěšnější: Koho čeká život přesně podle očekávání?

Ryby

Erotogenní zóna: chodidla

Milují lázeň a masáže. Dlouhé předehry jsou jejich výsadou. Díky sexappealu, který ukrývají právě v této oblasti si dokáží omotat kolem prstu nejednoho chlapa. U nohou jim leží každý druhý. Svými ladnými pohyby vědí, že právě v tom se skrývá touha po ženském těle. V posteli milují hravost a to, co nejdéle.

Beran

Erotogenní zóna: hlava

Ženy narozené ve znamení Berana mají citlivost ve vlasech a na hlavě. Něžné doteky klidně mohou být střídané lehkým taháním, mějte však vše pod kontrolou. Pomoci by vám v tomto mohly i sexuální hračky.

Býk

Erotogenní zóna: krk

Ženy ve znamení Býka si získáte laskáním po krku. Tato zóna je u nich citlivější než jiné a pokud chcete, aby jste pro ně byli celý vesmír, dosáhnete to touto cestou. Po polibcích na krku vám Býk odpustí asi všechno.

Blíženci

Erotogenní zóna: ramena

Blíženci si rádi vychutnávají pozornost jiných. Flirtování jim jde od narození. Za dveřmi ložnice se s nimi nemusíte ničeho obávat, nejsou to totiž žádné konzervy. Jejich erotogenní zónou jsou ramena, které nabízejí prostor na různé hry s rukama v poutech.

Rak

Erotogenní zóna: hrudník a prsa

Jejich zóna se spojuje s jejich emocionální vyspělostí. Mateřská láska je to, co je vystihuje a proto je to právě oblast hrudníku, která je dostává do rozpaků. S jejich city si však nezahrávejte, pokud dokážete někoho hluboko ranit, je to právě žena ve znamení Raka. Musíte na ni jít velmi pomalu a spíše konzervativně.

Lev

Erotogenní zóna: srdce a páteř

Mají v sobě cosi živočišného. Část, která je sázkou na jistotu ve snaze rozpálit jejich tělo je jednoznačně páteř a záda jako takový. Krouživými pohyby v nich umíte zalarmovat všechny vášně, přičemž vám to stejně násobně i vrátí. Erotické divoké hry přímo milují, nemluvě o kostýmcích a různých situacích.

Panna

Erotogenní zóna: pas

Okolí břicha mají nejcitlivější a právě tuto část těla milují, když jim je během předehry laskáte. Pomůže vám to uvolnit je a poznat je takové, jak se málokomu podaří. Za dveřmi ložnice ukáží zcela jiný charakter než v běžném dni, tichá voda břehy mele.

Váhy

Erotogenní zóna: zadek

Zadek v jejich případě symbolizuje právě dvě vyvážené váhy. Je proto pochopitelné, že pro svou pýchu udělají cokoli. O to víc jsou rády, když to někdo z jejich okolí ocení. Muž, který jí projeví náklonnost směrem k pozadí, má vyhráno.

Kozoroh

Erotogenní zóna: kolena

Velmi neobvyklá část ženského těla, přičemž zřejmě ani ne každá žena ve znamení Kozoroha si je vědoma této erotogenní zóny. Nevyplatí se ji podceňovat jen proto, že se nachází na takovém netradičním místě. Ženy ve znamení Kozoroha jsou ve veřejném životě zdrženlivé, ale v soukromí umí překvapit.

Štír

Erotogenní zóna: intimní partie

Myslíme si, že toto nikoho nepřekvapí. Ženy Štírky jsou věrné své pověsti a jsou považovány za sexuální bytosti. Sbalit je, je jedna věc a nezklamat v posteli druhá. Jsou mimořádně náročné a s erotickými hrami musíte v jejich případě sáhnout dál, mimo vaši komfortní zónu.

Střelec

Erotogenní zóna: boky

Ženám ve znamení Střelce vládnou boky. Jsou pro ně jakousi pýchou a bez nich by se necítily žensky. Oblast sahající k horní části nohou otevírá bránu do tajů jejího sexuálního života. Z čeho má tato žena opravdu radost, jsou kalhotky od doby, co je svět spatřil. Právě tuto zónu nejraději vystavuje na odiv. Je nejvyšší čas to ocenit.

Nepřehlédněte: Těchto 5 znamení zvěrokruhu čeká v příštím roce nejvíce změn: Patříte mezi ně a na co se připravit?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..