4 zásadní věci, které vás usvědčí v tom, že nemáte po svém boku muže na celý život: Dělá toto i ten váš?

Najít toho pravého dá zabrat. Nenechte se mýlit, pokud si myslíte, že máte muže snů, pozorně sledujte jeho chování dříve, než bude pozdě. Tyto body vám řeknou, jak se věci mají.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ne nadarmo se říká, že skutky jsou více než slova. Takže to, že vám občas řekne, že vás má rád nebo vás miluje, nemusí ještě znamenat, že tomu tak opravdu je. Proto byste se měly soustředit na věci, které dělá, a které vám dají jasně najevo, jak to s vámi myslí.

Přečtěte si: Nedělají to jen muži, ale i my: Proč vlastně v manželství podvádíme?

1. Žádní přátelé ani rodina

Znáte lidi z jeho okolí? Nebo rodinu? Samozřejmě, pokud jste spolu jen pár týdnů, nemusí to nic znamenat. Pokud však spolu fungujete již více než půl roku, a stále neznáte ani jednoho jeho přítele či člena rodiny, něco tu nehraje. Zkuste nenápadně navodit rozhovor a postrčit ho k tomu, aby vás konečně s někým seznámil. Pokud to nebude chtít udělat, měly byste začít hledat příčinu, proč to tak opravdu je.

2. Budoucnost je tabu

Mluvit o své budoucnosti? Minimálně o tom, co bude za měsíc? Nemusíte plánovat dovolenou rok dopředu, ale nějaký ten společný víkend či akci jednou za čas byste měli. Vždyť přece takové aktivity posilují a prověřují vztahy. Jenže, pokud muž po vašem boku nemá zájem plánovat ani společnou večeři, možná byste z toho měly vycouvat než se zamilujete.

Nepřehlédněte: Při těchto činnostech připadáme mužům neuvěřitelně sexy: Co je dostává do kolen?

3. Těžká komunikace

Jeden večer se vám neozve a vy z toho šílíte. Každou sekundu se díváte na mobil a doufáte, že napíše. Ale nenapíše a vy si říkáte, že už je rozhodně čas, se na něj vykašlat. Ozve se vám, ale v průběhu následujícího dne a vy jste najednou vysmátá od ucha k uchu a na předchozí večer jste zapomněla. A takto se to opakuje týdny, měsíce...

Samozřejmě, nemusíte komunikovat den co den, ale problém je, pokud se vaše emoce a pocity k němu střídají častěji než je zdrávo. Žádný muž by ve vás neměl vyvolávat tyto pocity. Pocity zoufalství, nejistoty, pochybností o sobě samé...

Časem byste se z toho zbláznily. I když vy jej milujete, on v tom nelétá jako vy. Jinak by nedovolil, abyste se kvůli němu trápila.

4. Sex

Jaký je s ním sex? Egoistický, rychlý, tehdy když on chce? Pokud si na všechno toto můžete odpovědět ano, tak máte problém. Muž, který ženu miluje, nedovolí, aby byla jeho potřeba na prvním místě. Ok, pokud se to stane párkrát, dá se to prominout, pokud je to však samozřejmost, tak ne. Pokud se nevěnuje ani v posteli vašim potřebám, znamená to, že mu vlastně nezáleží vůbec na tom, zda si to i vy užijete. Myslí jen na sebe.

Nepřehlédněte: Tyto 4 znamení patří mezi nejúspěšnější: Koho čeká život přesně podle očekávání?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..