Nejznámější dvojčata začaly svou kariéru před 28 lety: Toto sestrám Olsenových kariéra v dětském věku dala i vzala

Do velkého světa showbyznysu hupsly ještě v plenkách a dříve než uměly mluvit. Ale samotnou slávu, nátlak a velké peníze v mnohém nedokázaly zpracovat. Co idolům mladých dívek Mary Kate a Ashley Olsen, kariéra v raném dětství dala a vzala?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Něco získaly, něco ztratily

Rozkošné holčičky, skutečně zjistily co je sláva velmi brzy. Ani jedna z nich ještě neuměla ani chodit, ani mluvit. Na výsluní se dostaly díky seriálu Plný dům, kde se v roli malé Michelle střídaly. Následovala série rolí ve filmech, kde už účinkovaly bok po boku. Velmi často se objevovaly právě ve filmových snímcích o dvojčatech.

Postupně se staly velkým vzorem pro mladé teenegerky, které se jim chtěly neuvěřitelně podobat. Finančně byly v podstatě zajištěny dříve, než oslavily desáté narozeniny. A přestože je známe zejména jako milé, usměvavé a bezstarostné, není to úplný obraz reality toho, co v zejména v teenegerovském věku zažívaly.

Mohlo by vás zajímat: Rozkošné děvčátko se jako 6leté stalo dětskou královnou krásy: Když ji uvidíte, nebudete věřit, co se stalo

Z obrazovek jsme je znaly jako usměvavé, bláznivé dívky, skutečnost však byla někdy jiná

Obě sestry jistý čas bojovaly s anorexií a závislostí na drogách. Zajímavostí je, že ani jedna nemá profil na sociální síti. Snad kvůli velkému nátlaku, který byl na ně od malička vyvíjen, si chtějí své soukromí o něco víc chránit.

Po hektickém období se rozhodly zanechat showbyznysu

Po mimořádně hektickém období se rozhodly stáhnout do pozadí, zanechat svět showbyznysu a začaly se věnovat vlastnímu módnímu impériu. Zaměřují se prioritně na svou kolekci oblečení, kterou spustily již před několika lety.

Mary-Kate Olsen je vdaná za francouzského bankéře Oliviera Sarkozyho. Ashley zase žije s 58letým americkým bankéřem a sběratelem umění. Co se týče jejich prezentace na veřejnosti, na červeném koberci je můžeme vídat spíše ve výjimečných případech. Vyhovuje jim, že již nejsou středem zájmu jako kdysi.

Čtěte také: 11letá dcera J Lo zazářila uprostřed Super Bowlu: Zdá se, že z Emme roste věrná kopie své mámy

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..