Courtney Cox alá Monika z Přátel jako věrná kopie Jennifer Aniston: Bude z tohoto nová Instagramová výzva?

Změna je život, ne? Co byste vy řekly na takovou proměnu známé herečky?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jaká Rachel, taková Monika

Herečky Courtney Cox a Jennifer Aniston zná celý svět především jako přítelkyně Rachel a Moniku. Jenže nejsou to jen televizní kamarádky. Jejich přátelství je stejně silné i ve skutečném životě mimo kamery. Courtney a Jennifer spolu prožívají všechny životní úskalí a dekády. Navíc i s ostatními kolegy patří mezi nejlepší přátele. Tak, jak jsme to mohly vidět i v populárním seriálu Přátelé.

Mohlo by vás zajímat: Plus size modelka Ashley Graham přichází s kolekcí svatebních šatů: Nemusíte mít XS, abyste byly nádherné nevěsty

I když jsou obě kamarádky vzhledově velmi odlišné, před pár dny překvapila Courtney fotkou, na které je věrnou kopii Rachel. Fotka vznikla u příležitosti 51. narozenin Jennifer Aniston. A musíme uznat, že bychom klidně uvěřily, že jde o sestry.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Courteney Cox (@courteneycoxofficial),

Fotografie vyvolala na Instagramu skutečnou senzaci. A to hlavně mezi věrnými fanoušky obou hereček. Našli se i takové komentáře, které dokonce prosí veřejnost, aby se toto stalo novou Instagramovou "výzvou". Že by se tedy postupně všechny hvězdy měnily na Jennifer?

Přečtěte si: 11letá dcera J Lo zazářila uprostřed Super Bowlu: Zdá se, že z Emme roste věrná kopie své mámy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Ale na druhé straně, kdo by takto nechtěl vypadat? Oblíbená herečka, která překročila práh padesátky, se může pyšnit dokonalou figurou i mladistvým vzhledem. Není se čemu divit, že je stále řazena mezi nejkrásnější hvězdy a svou popularitou schová do kapsy i mladší kolegyně.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Nepřehlédněte: Denní rituál Jennifer Lopez, který vám zaručí pleť bez vrásek: Její recept na ranní drink kopírují i známé tváře

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Foto:
Instagram.com/courtneycoxofficial, jenniferaniston, Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..