Tento muž je sice sexy, ale stejně je jen přestupní stanice: Čím dříve si to uvědomíte, tím rychleji najdete vhodnějšího partnera

Naše čtenářka Zoja věděla o tom, že její vztah nemá žádnou perspektivu. Přestože to skončilo, nebrala to tragicky a dokonce byla za tuto zkušenost vděčná. Jak dnes říká, i sexy, arogantní muž vás něco dokáže naučit. Co přesně?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Věděla jsem, s kým mám co dočinění,  ale rozhodla jsem se však hrát jeho hru

Zoja věděla o Arpádovi, že je to egocentrik, náfuka a velký bohém od samého začátku. Nemusel jí to nikdo ani prozradit, přišla na to, jakmile ji oslovil v jedné galerii na výstavě jejího oblíbeného malíře: "Přišel nenápadně, nenuceně mě oslovil, řekl, jaká škoda, že do toho autor nedal více vášně, mohlo to být impozantní. Myslím, že viděl, že obraz obdivuji a chtěl mě vyprovokovat k nějaké reakci, klidně i negativní. Ačkoliv jsem zpočátku zareagovala, jak předpokládal a vcelku jsem se rozhořčila, protože podle mě bylo to, co jsem měla před sebou dokonalé, po chvíli jsem pochopila, o co mu jde a přistoupila na jeho hru zcela dobrovolně," objasňuje na úvod naše čtenářka Zoja, která věděla přesně s kým má co dočinění, rozhodla se však hrát hru na kočku a myš.

Mohlo by vás zajímat: Kolik procent tvoří při seznamování vzhled? Partnera si podle odbornice na začátku vybíráme pudově

Nevěřte, že takový muž by vás nedostal

Asi si říkáte, že takový muž by na vás dojem neudělal, ale Zoja říká, nebuďte si tak jisté: "Kromě těch na první pohled negativních vlastností, byl však také neuvěřitelně sexy, inteligentní a tajemný. Věděl přesně, jaká slova vybrat, jak zapůsobit, jaké gesto použít a kdy si dovolit i více. Byl to lovec, ale to i já. Myslím, že to ze mě cítil a o to bylo pro mě lákavější v tomto nezávazném vztahu pokračovat. Chtěla jsem zjistit, kam až dokážeme v rámci zdravého rozumu oba zajít," popisuje Zoja dále.

Čtěte také: 4 roky jsem udržovala vztah se ženatým mužem: Poslední Vánoce vše změnily. Mohla za to tato drobnost

Tento typ muže je výzvou a dá vám cennou lekci do života

Ani ne za týden navázali intimní poměr, který trval asi něco přes půl roku. Nikdy si nestanovili žádná pravidla, věděli, že to nebyl vztah, jak má být, že jim jde hlavně o vzájemné potěšení. Ačkoliv je dnes konec, nelituje, protože takový chlap dá každé ženě jednu velmi důležitou lekci ohledně sebe samé do života: "Jak překonávat výzvy, naučit se být otevřenější, více sexy, přijmout a rozšířit si svou sexualitu, posouvat hranice v pozitivním slova smyslu, samozřejmě nic nuceného, jen se necháte vést hrou, kterou rozehraje. Přinutí vás pochybovat o svých zásadách, a věřte mi, také to není na škodu. Takový chlap je sám o sobě výzvou a přežít s ním, byť jen krátký intenzivní románek, vás může nakopnout tím správným směrem. Naučíte se být někomu rovnocenným partnerem, ale také mít na vrch, vědět, kdy říci dost. Ujasníte si například i to, jakého muže chcete mít po svém boku na stálo. Protože tento je skutečně jen přestupní stanice. Sice velmi sexy, arogantní stanice, ve které můžete zažít to, co dosud ne. Neboť ať to, my ženy, otevřeně přiznáme nebo ne, každá by se jednou za život chtěla někým takovým nechat svést. Samozřejmě, je potřeba u toho používat i rozum, aby do toho nevstoupily city jako láska, jinak to pro vás může skončit i špatně, pokud to není opětované z jeho strany," vysvětluje Zoja, která se samozřejmě nenechala zcela pobláznit a použila i rozum.

Nepřehlédněte: Opustil jsem svou manželku kvůli milence: Po čase jsem pochopil, jak to vlastně s milenkami je. Nechal jsem se napálit.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..