Po třech letech vztahu jsem zjistila, že můj muž má nemanželské dítě: Prozradila mi to žena, od které bych to nečekala

Dozvědět se o tom, že váš partner má nemanželské dítě je docela rána pod pás. O to více, pokud vám to řekne někdo, komu jste 100% důvěřovaly. Své o tom ví i Simona.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Simona byla čerstvě vdaná, když zjistila věc, na kterou by nechtěla přijít žádná žena. A navíc ji velmi zranilo i to, kdo jí celou pravdu řekl.

Mohlo by vás zajímat: Vzal jsem si ženu snů: Jedna její záliba, se kterou nechtěla skoncovat ani po svatbě, mě přinutila se rozvést

Milovala jsem ho absolutně bezpodmínečně

"Za Jakuba jsem se vdávala z čisté lásky. Byl skvělý. Opravdu. Upřímný, čestný, galantní a velmi sexy. Tedy alespoň jsem v tomto přesvědčení dlouho žila. Když jsme se dali dohromady, tak jsem si připadala jako princezna. Dlouhou dobu mi jeho styl imponoval, ale trvalo nějaký čas, než jsme začali tvořit pár. Měl totiž dlouholetou známost, ale prý všechno mezi nimi spělo ke konci. A to se v podstatě i ukázalo. Odešel od své bývalé a velmi krátce na to, jsme spolu začali randit. Po půl roce jsme se zasnoubili a po roce vzali. Vše vypadalo mezi námi přímo idylicky. Ale bohužel realita, jak se ukázalo, byla jiná."

Nepřehlédněte: Fenomén single třicátnic: Platí rovnice, čím úspěšnější, tím osamělejší nebo jde o vnímání světa jinýma očima?

"Byla jsem v šoku, nechápala jsem. Na jedné straně kam chodí, na druhé, kam jdou naše společné finance. Myslela jsem si, že má milenku. Nebo že stále něco řeší se svou bývalou. Ani jsem netušila, jak moc jsem v rámci druhé možnosti blízko k pravdě."

To, co jsem se dozvěděla, mě úplně paralyzovalo

"Jeden rozhovor s mou tchyní změnil všechno. Můj pohled na manžela, můj vztah s ní a naši budoucnost také. Měly jsme totiž velmi pěkný vztah, dobře jsme si rozuměly, měly jsme k sobě blízko a vím, že je to spíše vzácností, ale fakt jsem ji měla a mám i ráda. I když to, co mi řekla, mi mimořádně ublížilo. A i fakt, že to přede mnou tajila."

Čtěte také: Je věk opravdu jen číslo? Partneři s tímto věkovým rozdílem mají největší šanci na úspěšný vztah

Simonina tchyně se rozpovídala, když jí Simona položila konkrétní otázku - zda podle ní někoho Jakub má. To co však slyšela, nechtěla vlastně asi vědět. Neměl sice nikoho, ale se svou "ex" měl nemanželské dítě. To, že je těhotná, se Jakub dozvěděl v den svatby se Simonou. Když už měla jeho "ex" pár měsíců před porodem. Řekl jí, že o to dítě nestojí a měla si ho dát vzít. Jí také nešlo o nic jiného než dostat výživné. A to byly přesně ty peníze, které jí posílal.

"Všechno mi do sebe začalo najednou zapadat jako skládačka. Ve chvíli, kdy pravda vyplula na povrch, jsem netušila co dělat, ani jak reagovat. Sbalila jsem si věci, odešla jsem ke kamarádce a s manželem nejsem v kontaktu. Potřebuji čas, abych se s tím dokázala vyrovnat. Nicméně i tak nevím, jestli se mi to někdy podaří... Beru to jako ránu pod pás a neuvěřitelně to bolí."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..