Ikonická záležitost i po 20 letech: Tyto kabelky nosila ještě Diana, dnes se objevují v šatníku Kate Middleton

Některé kousky v šatníku, jsou skutečně nadčasové. A i po 20 letech nemusí hlásit comeback, protože vždy byly zkrátka IN. A sympatické členky královské monarchie, to dobře vědí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Styl mají zdá se v krvi

Když se mladičká Diana Spencer v roce 1981 vdala za prince Charlese, budila dojem nádherné, skromné, ale neuvěřitelně plaché ženy. Při veřejných vystoupeních, nebo vzácných rozhovorech, byla spíše nesmělá a její image byl dost nejasný. Teprve když se stala mámou, svět poznal skutečnou princeznu z Walesu. Byla odvážná, nespoutaná a ikonická. Všechno se to promítalo nejen v jejím chování, ale i v outfitech, kterými mnohokrát vyrážela dech. A co se týče kabelek, šla spíše konzervativnější cestou a volila nadčasové kousky.

Zdá se, že tato žena způsobila nejen revoluci v samotné britské monarchii, ale i v módním byznysu. Módní styly a prvky, které byly kdysi obdivovány na ikonické princezně, jsou skoro věčné. Jejím stylem se dokonce inspirují i některé celebrity a dokonce i samotná Kate Middleton, či Meghan Markle.

Mohlo by vás zajímat: Róby z Oscarů 2020: Nádherná Natalie Portman na sebe strhla pozornost, Charlize Theron potvrdila vytříbený vkus

Některé kousky jsou nadčasové i když léty přicházejí novější a ekologičtější materiály ze kterých se vyrábějí

V některých případech je až neuvěřitelné, v jakých pravidelných cyklech se jednotlivé kousky hlásí k návratu. Samotná Diana přesně věděla, co k sobě ladí a v čem bude zaručeně stylová a nepřehlédnutelná. Clutch byl její srdeční záležitostí. Nosila ji ve více barevných provedeních, ale černá byla základem jejího šatníku. Nebála se však i odvážnějších odstínů. Přesně tímto kouskem, inspirovala i samotnou Kate Middleton. Kabelka je od stejného návrháře, v totožném odstínu, jen její zpracování je novější. Aktuálně se totiž všechny módní domy, snaží nabízet své ikonické kousky v mnohem ekologičtější variantě s ohledem na naši planetu.

Čtěte také: Diana měla v den svatby pas užší než 7letá holčička: Co všechno obětovala pro život princezny v monarchii?

Dalším absolutně nadčasovým kouskem je rozhodně tato kabelka. Dokonce ji i samotná princezna proslavila. Ukázala se s ní během Cézannovi výstavy v Paříži a francouzskému módnímu domu dovolila, aby tento kousek pojmenovaly právě po ní. Množství žen si ji oblíbilo díky minimalistickému designu, jednoduchému tvaru a zajímavému prošívání. Dodnes se vyrábí ve více barvách a provedeních.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..