S těmito znameními to v posteli moc neklape: Je ve vašich rukou, abyste dosáhli toho, co chcete

Mají velké srdce a ukrývají v sobě možná nejvíce lásky, kterou si šetří pro svého životního partnera. Stojíte však před velkou výzvou - jak v nich probudit více vášně a spontánnosti?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Některé páry dokážou fungovat bez lásky, jiné bez sexu. Ideální však je, když máte ve vztahu dostatek jednoho i druhého a tehdy se to odrazí na celkovém štěstí obou partnerů. Zatímco někdo tento "ideál" dosahuje přirozeně a bez toho, aby si to uvědomoval, jiné páry na tom musí zapracovat, pokud chtějí něco změnit.

Se kterými znameními to je v otázkách intimity náročnější a v posteli to nefunguje podle představ? Nicméně pozor, neznamená to, že se to nedá změnit. Je to výzva pro partnera, jak v nich probudit vášeň a na jaké erotogenní zóny jim sáhnout.

Přečtěte si: Snoubenku jsem podezříval z nevěry: Když jsem však přišel na to, co dělala, když nebyla se mnou, zůstal jsem v šoku.

Panna si vás dokáže omotat kolem prstu, ale pak couvne

Jak na ně: Zaměřte se na polohy, v nichž je ochráníte

Dokážou využít svůj šarm na to, aby si získaly opačné pohlaví. Dělají to podvědomě a během pár minut se stávají svojí nevinností lákadlem pro druhé. Když však dojde k věci, couvnou. Drží si odstup a získávání si jejich náklonnosti v otázkách intimity je o něco náročnější. Potřebují čas.

Žena narozená ve znamení Panny dává muži pocit, že je jejich ochránce. To mezi nimi vytváří velmi silné pouto. Díky tomu je chlap ochotný čekat a udělat vše pro to, aby to s ní klapalo i v sexu. Umí ubrat ze svých nároků a po čase si "přetvořit" toto děvče a budovat v ní sexuální apetit. Zdá se vám to nereálné? Není. Pokud oba chcete, dokážete změnit i své sexuální návyky. Pokud se žena bude cítit bezpečně, mnohem více se uvolní a využije svůj skrytý šarm a vášeň. Na druhé straně, tím, že se takto krůček po krůčku odhaluje, muže přitahuje ještě více.

Ryby milují dlouhé předehry na úkor požitku ze sexu

Řešení pro vás: Potřebují, abyste byli akčnější vy, ale nechají se přemluvit na erotické experimenty

Ryby mají dobré srdce a představují vroucnost a rodinnou stabilitu. Milují doteky, takže cesta k nim vede přes romantické gesta a doteky. Pokud je postrádáte, máte problém. V otázkách sexu milují dlouhé předehry, někdy tak dlouhé, že se partner může začít nudit. Mají totiž pocit, že pro toho druhého nejsou důležité, pokud jim nevěnuje 100% sebe.

Ne každý to však dokáže, to jim zase Ryby nemůžou potom zazlívat. Nevěra však není řešením, nezaslouží si to. To, kdy jsou Ryby uvolněnější a povolnější je spjato se zážitky a změnou prostředí. Ryby milují překvapení, takže to vezměte do vlastních rukou a snažte se jí udělat romantiku, kterou nebude čekat. Po skleničce červeného vína jsou mnohem více otevřenější a překvapí vás, co se v nich skrývá. V posteli nejsou tak nudné, jak se na první pohled zdá. Potřebují jen, abyste byli tou akčnější polovičkou vy, jinak se nechají přemluvit na různé erotické experimenty.

Nepřehlédněte: Můj muž mě nechal se 4 malými dětmi a odešel: Není za tím jiná žena, ale problém, který se dnes týká hodně mužů

Rak touží po dokonalosti z pohádky

Zaměřte se na: Vyzkoušejte se vžít do role herců a zahrajte si na vášnivou scénu z filmu

Patří mezi stydlivé bytosti a u žen sní o dokonalosti z pohádky. Možná právě tyto zaryté ideály jsou brzdou v tom, aby žili život v přítomnosti a dokázali se uvolnit. Tak silně touží po lásce a po tom, aby je muž nosil na rukou, že často zapomínají na to, zda i oni sami opětují partnerovi takovou pozornost.

Jejich partner musí disponovat velkou dávkou trpělivosti a přestože dokáží být s největší pravděpodobností ideálními životními partnery, v posteli to může trochu skřípat. Ze začátku tak kromě klasického misionáře od nich nic extra nečekejte, ale ani jim to nevyčítejte. Nedělejte nátlaky, vytoužené ovoce přijde, i když později. Zkuste s nimi hru na různé situace jako z filmů, ve kterém si vyzkoušíte své herecké schopnosti a propracujete se k vášnivějším situacím, které vás samotné překvapí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..