Dokázala jsem muži tolerovat nevěru 10 let: Dokud neudělal zásadní věc, kterou jsem mu neuměla odpustit

Dokázaly byste muži tolerovat nevěru tak dlouho?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Milovaná i podváděná

Jak moc jste si jistá, že vás muž či přítel nepodvádí? V mládí jsem si prošla různými vztahy, které mě ujistily v  jednom, loajální a věrní muži jsou velkou vzácností. A tak jsem se rozhodla nebojovat s tím. Našla jsem si dokonalého partnera po každém směru, až na jeden detail, také si rád odběhl za druhou. Ale vždy se vrátil domů. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem rezignovala na dokonalou lásku, nebo tím, že jsem se snažila soustředit na kariéru, a tak mi bylo jedno, co se děje doma, ale nějak jsem se s tím naučila žít. Celých deset let. A vždyť proč ne. Milan mě miloval a já se cítila milovaná. To, že občas měl chuť na sex s někým druhým... Ok. I tak se vždy vrátil domů, nikdy u milenky nepřespal, nikdy je nebral na dovolené či někam jinam... Byl to jen sex a to mě jaksi utěšovalo, i když to možná vyzní divně.

Přečtěte si: Jedno gesto, které vám pomůže si získat sympatie! Díky tomuto dokonale okouzlíte každého muže

Poslední rok před naším rozchodem se začaly věci trochu komplikovat. Oběma nám bylo 37 let, oba jsme měli dobrou práci a zázemí, a ve mně se začaly probouzet mateřské pudy. Otevřeně jsme si s Milanem o tom popovídali a dospěli k závěru, že by bylo v pořádku, když otěhotním. Tak se také stalo, k překvapení obou, velmi rychle. Kromě mých ranních nevolností a rozházených hormonů však žádné změny v našich životech nenastaly. A to začínal být najednou velký problém. V posledním trimestru jsem dospěla k rozhodnutí, že nechci vychovávat v domácnosti dítě s někým, kdo si sem tam odejde na zálety. Nepřijde mi správné to dávat někomu, natož našemu dítěti za vzor. To, že to já toleruji přece nic neznamená. A tak jsem tlačila na manžela, abychom tento "problém" vyřešili. Ale on ho vyřešil dříve. Se svou dlouholetou milenkou se rozešel, protože byla těhotná. S ním. V momentě, kdy mi to oznámil, jsem myslela, že jsem v nějaké reality show. Navíc jeho chladný výraz tváře, jakým mi řekl, že bude mít ve stejném čase dítě se svou zákonitou manželkou i milenkou, ve mně rozsvítil kontrolku.

Mohlo by vás zajímat: Tyto 4 znamení mají na muže magickou moc: Dokážou si je nejrychleji omotat kolem prstu. V čem jsou jejich zbraně?

Nevím, jestli mě vystrašilo víc to, že moje dítě bude mít sourozence nebo fakt, že můj manžel se tak jednoduše vzdal toho druhého dítěte. Ale v tom okamžiku jsem věděla, že toto není člověk, se kterým chci mít rodinu. Dokáže se jen tak vzdát dítěte jako by to byl dezert v restauraci. Nepřijde mi to lidské. Snažila jsem se to chvíli akceptovat, ale ve mně se asi bouřily hormony, svědomí a fakt, že to dítě by mělo vyrůstat bez otce a jakékoliv podpory. Byly to zvláštní pocity. Když jsem se o ně podělila s Milanem, opět reagoval chladně. Jako by mu to bylo všechno jedno. Když jsem vyhrožovala, že odejdu, pokrčil jen rameny. A v tom momentě mi bylo všechno jasné. Tento člověk bude celý život myslet jen na sebe.

Nepřehlédněte: Takto se změnil náš intimní život po 5 letech manželství: Pokud budete dělat tuto věc, z vaší ložnice se nevytratí vášeň

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..