Maminčin mazlíček, macho, nebo žárlivec: Těmto typům mužů se raději vyhněte, nic dobrého vás po jejich boku nečeká

Jsou určité typy mužů, kterým se je opravdu lepší vyhnout obloukem. Podívejte se, koho nenechávat raději příliš dlouho ve svém životě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nyní ruku na srdce. Kolikrát v životě jste si vy nebo vaše kámoška povzdechly, že prostě nemáte štěstí na ty správné muže? A zamyslely jste se nad tím někdy z opačné strany? Co když si jen jednoduše vybíráte ty nesprávné? Podívejte se, kterým typům byste se raději měly z daleka vyhnout. Nic dobrého vás totiž po jejich boku nečeká.

Mohlo by vás zajímat: Pět let jsem manželovi neřekla jednu věc, která souvisela s jeho rodinou: Dnes se mi to takto vymstilo

1. Agresor

Pokud máte u sebe muže, který čas od času opravdu "vybuchne" z nepochopitelných důvodů,
zbystřete pozornost. Je opravdu velmi pravděpodobné, že tyto záchvaty vzteku časem mohou přerůst až do fyzického násilí. Zde je to velmi tenký led. Na to pozor!

2. Chorobný žárlivec

Ne, toto ani náhodou není důkaz jeho nesmírné lásky k vám. Jde o jeho nízké sebevědomí a
pochybování o sobě. Uvidíte, že dříve či později vám to bude znepříjemňovat život. Neustálé
kontrolování, zbytečné otázky, které se budou stupňovat, se totiž stanou součástí vaší každodenní reality.

3. Maminčin mazánek

Ano, je skvělé, pokud má váš drahý hezký vztah s mámou. Proti tomu nikdo nic nemá. Právě naopak. Ale pokud žádné rozhodnutí neudělá bez jejího požehnání, máte problém. Z toho vyplývá totiž jen jediné. Celý život, budete v určitých věcech, soupeřit právě s jeho mámou. A to zřejmě nechcete, nebo ano?

Přečtěte si: 5 nejběžnějších mužských lží, na které ženy vždy naletěly: Kolikrát jste tomuto uvěřily i vy?

4. Macho

Jeho sebevědomí má level 1000, všude byl, všechno viděl, ve všem je nejlepší a navíc miluje pozornost žen, tak od tohoto typu muže dejte ruce pryč. Zde vám hrozí jen jediné. Vaše podupané sebevědomí a zlomené srdce. Tyto typy opravdu nejsou na dlouhodobé svazky stavěné. Pokud si chcete užít jednu noc, směle do toho. Jinak ani náhodou.

5. Alkoholik nebo jiný "závislák"

Tady to stačí definovat opravdu v krátkosti. Jakákoli forma závislosti, hazard, alkohol, cokoliv tohoto druhu vám ani vašemu štěstí neprospějí. A mít takového muže po svém boku, není výhra. Pokud i patříte mezi citlivky a příliš emočně založené ženy, zapomeňte na to, že se kvůli vám změní. Přestaňte si dělat iluze. Je to hloupost. A vy sama to velmi dobře víte.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..