Manželka mě podvedla během naší svatební hostiny: Překvapí vás, jak si pozvala svého milence

Některé zážitky jsou horší než hollywoodské béčkové filmy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Občas stále nedokážu pochopit, jak se něco takového může stát. Člověk si myslí, že něco podobného je možné pouze ve filmech, a když o tom čte nebo slyší, jen nechápavě kroutí hlavou. Svěřuje se Martin, který má zkušenost s opravdu bizarní situací, jak ji on sám nazývá.

Dokonalost? Spíše fraška

Každý, když natrefí na někoho, s kým chce strávit celý život, má pocit, že člověk po jeho boku je dokonalý. Přehlíží jakékoliv znamení, že věci mohou být jiné, protože je zamilovaný. Stejně to mají muži i ženy. Právě muži se snaží vnímat své partnerky jako nadpozemské bytosti, neboť jsou přímo chorobně zamilovaní. Nebyl jsem jiný. Vždyť proč také? Moje partnerka byla krásná, chytrá, vtipná, sebevědomá. Uměla se finančně sama zajistit, moji přátelé i rodiče ji milovali. A já jsem byl přesvědčen o tom, že jsem našel tu pravou.

Přečtěte si: Muži narození v tomto znamení to se ženami umí: V čem je jejich tajemství, že je vždy dostanou tam, kam potřebují?

Po roce "randění" a bydlení jsem ji požádal o ruku a ona bez zaváhání řekla "ano". Do roku jsme stihli zařídit svatbu a já jsem si myslel, že život nemůže být, no ehm... dokonalejší. Ale k mému překvapení, to byla spíš velká fraška. Když se nyní nad tím zamyslím, mělo mě napadnout, že taková dokonalost neexistuje a vždy je někde nějaký zádrhel.

Dva kohouti v kurníku

S Danielou jsme již na začátku vztahu vedli ten trapný rozhovor o svých vztazích. Takže jsme byli vůči sobě ve všem upřímní, nikdy jsme nepochybovali o tom druhém. Když mi napsala, že má více práce, musí v ní zůstat déle, věřil jsem jí, stejně, když mi řekla, že nečekaně musí jet na služební cestu.

Mohlo by vás zajímat: Muži narození v těchto znameních patří mezi extrémně náročné a komplikované: Máte takového po svém boku?

Věděl jsem, že má mnoho mužských kamarádů, občas mě přepadla žárlivost, ale taková ta zdravá. Když mi tedy navrhla, že na svatbě nám fotky bude dělat její dobrý kamarád Marcel, nenamítal jsem. Věděl jsem, že k sobě mají blízko, ale vždy mi argumentovala tím, že se znají už dlouho. I když já jsem s ním extra nevycházel, respektoval jsem ho. Čím více se blížila svatba, tím více času trávila právě s ním. Prý dolaďovali detaily... Opět jsem jí věřil.

Nakonec přišel náš velký den. Obřad proběhl hladce, a na hostině jsme se konečně uvolnili a začali se také bavit. Moje nová manželka možná více. Po společných fotkách ji Marcel potřeboval i na samostatné portréty nevěsty. To, že na chvíli odešli, jsem tedy bral jako normální věc. Když se však nevrátili do půl hodiny, poslal jsem družičku, ať ji hledá. A i našla. V posteli našeho apartmánu s Marcelem. Jelikož její družička byla moje sestra, nemohla mi to utajit. Řekla mi to hned, jak je nachytala a na moje velké překvapení Daniela vůbec nevyváděla. Byla až strašidelně chladná a svou nevěru okomentovala "vždyť si to mohl tušit". No já blbec, netušil, byl jsem jen zamilovaný...

Nepřehlédněte: Velký horoskop lásky pro jednotlivá znamení v roce 2020: Svatební zvony prý zazvoní Beranovi a co další?

Žádná druhá šance se nekonala. Na hostině jsme sice zahráli divadélko, ale druhý den jsme se rozvedli. Ona je stále s ním. Se svým fotografem.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..