Pro rok 2020 jsou klíčovou otázkou vztahy: Tyto čtyři znamení zažijí rozchod či nástrahy milostného trojúhelníku

Co přesně znamenají dvojky v roce 2020? Vztahy naberou zcela nový rozměr právě ve znameních zvěrokruhu, které mají s největší pravděpodobností projít změnami.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Magický rok 2020 už na první pohled symbolizuje dvojky. Ty se spojují se vztahy, které budou letos klíčové. Zatímco u některých znameních nemusejí nastat výrazné změny, u těchto čtyř je náběh na změnu velmi silný. Zatímco včera jste ještě prožívali zamilovanost, za pár dní může být všechno jinak, ale i to je život. Je to rok, kdy se mnohé páry v otázkách vztahu posunou dál, nebo naopak, dají si sbohem. Nemusí to však vždy znamenat turbulence, někdy si jen člověk uvědomí, že hledá v životě něco jiného nebo je ten nejlepší čas na změnu.

Přečtěte si: Těchto 5 znamení zvěrokruhu čeká v příštím roce nejvíce změn: Patříte mezi ně a na co se připravit?

Lev a nástrahy milostného trojúhelníku

Vždy obdivován a opačným pohlavím i velmi opěvovaný. Lev je ze znamení zvěrokruhu natolik sebevědomý, že k sobě přitahuje lásku i nezávazný flirt. Lev, který je v dlouhodobém vztahu nespokojený nebo má pocit stagnace, má velkou pravděpodobnost v tomto roce podlehnout nástraze milostného trojúhelníku. Z ničeho nic se v jeho okolí objeví člověk, u kterého má najednou pocit, že je to jeho druhá polovička. Bude tak čelit otázce nevěry nebo ukončení vztahu s vizí krásnějšího a zamilovanějšího vztahu. Co myslíte, riskne to?

Panna zažije něco nového

Na Pannu čeká pravděpodobně rozchod. Nepůjde však o bouřlivý emoční tlak, ale o klidné přehodnocení vztahu. Krátce na to se však v jeho životě objeví nová láska a zůstanou jí oči jen pro ni. Vše zlé je pro něco dobré. Přesně v tomto duchu se bude nést její rok. V novém vztahu to vypadá, že najde všechno to, co dosud postrádala. Někdy je potřeba vystoupit z komfortní zóny, když člověk necítí naplnění. Otevře se tak novým možnostem a na každého z nás zde čeká i láska jako z pohádky, jen je třeba mít otevřené oči.

Střelec může získat ztracenou lásku

Střelec s jistotou najde štěstí v novém vztahu, ale je jen na něm, zda mu to i vydrží. Nic nepadá jen tak shůry a každý vztah vyžaduje i úsilí. Tak rychle, jak vztah začal, může proto také skončit, pokud se nepoučil z vlastních chyb z předchozího vztahu. Hvězdy jsou mu však letos nakloněné a je to jedinečná šance ukázat své polovičce, v čem jsou jeho kvality ve vztahu. Nemůže se však spoléhat, že všechno vezme do rukou jen partner nebo partnerka. Tak to nefunguje a je to cesta k pohřbení vztahu. To by byla velká škoda. Takový vztah, jaký se mu rýsuje v roce 2020 totiž nemusí najít. Ti, kteří se rozešli, ale stále k sobě něco cítí, případně si dali pauzu, mají jedinečnou šanci přesvědčit toho druhého o jejich citech a lásce zpět.

Nepřehlédněte: Silvestrovská párty změnila můj život od základů: V jeden večer jsem poznala dva muže mého života

Štír nemá zábrany

Tak jako dokáže naplno milovat, dokáže i nenávidět. To je Štír. Ti, kteří si nedávno prošli rozchodem, se mohou naplno vrhnout do nového vztahu. Co se však stane, když si vyhlédnou někoho, kdo aktuálně ve vztahu je? Štír v tomto nevidí žádnou překážku. Zpočátku se však tváří nenápadně a všechny jeho kroky jsou velmi pomalé a neškodné. Ve skutečnosti však mají toho za lubem dost. Pokud se jim někdo líbí, udělají vše pro to, aby danou osobu okouzlili co nejvíce. Dokonce se neštítí ani přebrat svému známému partnera či partnerku. Většinou jsou to velmi charismatičtí jedinci, proto jejich činy nikdy nepodceňujte.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..