Alexina Graham má obličej panenky a tělo ženy: Spoléhá se na rady její babičky, ta vypadá o 20 let mladší

30letá britská modelka, Alexina Graham, vypadá na 20 a to i díky radám své babičky, kterými se začala řídit již ve 25 letech. Její babička však není jediná žena, která ji inspiruje.

Zdroj: instagram.com/alexinagraham/
Zdroj: instagram.com/alexinagraham/

V obličeji stále jako holčička

Britská modelka, která předvádí i pro Victoria Secret, Alexina Graham, vypadá jako holčička. Ve skutečnosti je jí 30, ale nikdo by jí její věk netipoval. Její krása ji živí, ale zároveň pro ni znamená cítit se dobře ve vlastní kůži, sebevědomě, milovat samu sebe, až potom vnímá krásu jako skvělý bonus, který jí otevřel brány do světa modelingu. Ale jako každá žena i ona má dny, kdy potřebuje make-up k tomu, aby se cítila hezčí, než je. V oblasti krásné a zdravé pleti staví na radách a tipech své babičky, která má ve svém vysokém věku opravdu krásnou pokožku tváře: "Mojí babičce je 85 let a vypadá na 65 let. Miluji její beauty tajemství, díky kterým i ona vypadá a cítí se tak mladě."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexina Graham (@alexinagraham),

Mohlo by vás zajímat: Malá Charlotte je prý jejich věrnou kopií: Co spojuje princeznu Charlotte s královnou Alžbětou II. a princeznou Dianou?

Kvalitní krém proti vráskám je třeba používat již od 25 let

To byla ta nejhlavnější rada, které se Alexině dostalo od babičky a věděla, o čem mluví. Kvalitní krém proti vráskám od dřívějšího věku je skvělou prevencí před pozdějšími vráskami. Pro magazín Harper´s Bazaar sama přiznala: "Dnes je mi 30 let a opravdu vypadám mladě... Lidé se mě na ulici ptají, kolik mi je, já řeknu, že 25 a oni, že vypadám na 18. Takže babičko, děkuji." Alexina zásadně používá na radu své dermatoložky těžší krémy z toho důvodu, že její přirozená pleť zrzky se někdy musí poprat i s nepříjemným zarudnutím.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexina Graham (@alexinagraham),

Pokud nemusíte, nenoste zbytečně mnoho make-upu každý den

Pro Alexinu je skutečně jednoduché se této rady držet. Sama přiznává, že mimo své práce modelky, kde se to na módních přehlídkách či focení bez množství make-upu neobejde, si vychutnává jen jemný, téměř nepatrný make-up: "Při své práci nosím hodně make-upu, ráda bych byla ve svých volných dnech minimalistická a nechala pokožku i dýchat. Aplikuji jen trochu korektoru na červené plochy, případně pupínky a vždy použiji balzám na rty. Štětcem a gelem na obočí si zvýrazním ještě obočí, k tomu černá řasenka, abych zvýraznila oči, protože mé přirozené řasy jsou bledé," objasňuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexina Graham (@alexinagraham),

Čtěte také: Plus size modelka Ashley Graham přichází s kolekcí svatebních šatů: Nemusíte mít XS, abyste byly nádherné nevěsty

Zbytky make-upu je potřeba pořádně z obličeje očistit

Další rada nad zlato, kterou však mnohé podceňujeme. Zejména, když jsme unavené nebo líné a nechce se nám večerní očistě věnovat dostatek času, který vyžaduje. Alexina je však v tomto poctivá. Jejím tipem je gel Clinical Cleasing Complex v kombinaci s dalším gelem od Sephora, Dynamic Dou Cleanse facebrush, které se postarají o perfektní odstranění zbytků make-upu, aniž by výrazně zasahovaly do pokožky a ničily ji přehnaným čištěním: "Na první gel použiji vatový tampon, pak si vezmu kartáček, který je velmi šetrný k pokožce. Nejdříve jsem se obávala, protože mám velmi citlivou pokožku, ale opravdu se pak cítím dobře. Kartáček dává make-up skvěle pryč... je to působivé, ale hlavně osvěžující," popsala pro zmíněný magazín Alexina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexina Graham (@alexinagraham),

Nepřehlédněte: Rozkošné děvčátko se jako šestileté stalo dětskou královnou krásy: Když ji uvidíte, nebudete věřit, co se stalo

Inspiruje ji ještě jedna starší žena

Alexina se kromě své babičky nechává inspirovat i další ženou ze světa showbyznysu, je to herečka Jane Fonda, která také vypadá na svůj věk neuvěřitelně: "Jane Fondová, klobouk dolů. Inspiruje mě jako žena, krásná, nebojácná, má hlas, chce zlepšit svět a má úžasnou pleť. Osobně jsem ji potkala v zákulisí před pár lety na jedné výstavě a zůstala jsem beze slova. Ne kvůli tomu, kým je, ale proto, že její přítomnost a krása byly oslňující," přiznává na závěr Alexina, která se tedy s radostí nechává inspirovat radami, tipy, krásou i dalších starších žen ve svém okolí kromě babičky.

Necháváte se také inspirovat radami a triky vašich maminek či babiček, co se týče krásné a zdravé pleti?a

Ano
2
Ne
0
Hlasovalo: 2

Foto:
instagram.com/alexinagraham/
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..