Moje žena zveřejnila před přáteli tento intimní detail z naší ložnice: Téměř to položilo naše manželství

Někdy řekneme nahlas věci, které bychom si měli raději nechat pro sebe. A občas i obyčejná slova, mohou mít pro vztah destruktivní následky. Své o tom ví i Ivana.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ivana a Petr byli manželé 5 let. Tvořili opravdu pěkný pár. Klapalo jim to v intimní oblasti, ale skvěle si rozuměli i jako přátelé. Jejich mnozí kamarádi jim vztah záviděli. Celkem otevřeně totiž mluvili o svých pocitech, touhách, neměli před sebou tajnosti a i nepříjemné věci si dokázali říct do očí. Až jeden moment překvapil i samotného Petra. Na společné večeři s přáteli, totiž Ivana řekla něco, co by od ní její muž nečekal. A velmi se ho to dotklo.

Mohlo by vás zajímat: Po třech letech vztahu jsem zjistila, že můj muž má nemanželské dítě: Prozradila mi to žena, od které bych to nečekala

"Ivanka je skvělá. Velmi empatická, citlivá, upřímná a krásná. Toho všeho si na ní mimořádně cením. Nicméně tehdy mě opravdu docela nepříjemně překvapila. Řekla totiž něco, co mělo být jen mezi námi. Jsou podle mě určité věci, které mají zůstat za dveřmi ložnice. A myslel jsem si, že to tak bere i moje žena," říká Petr.

Čtěte také: S těmito znameními to v posteli moc neklape: Je ve vašich rukou, abyste dosáhli toho, co chcete

Toto jsem nedokázal překousnout

Když byla o něco uvolněnější atmosféra a témata byly opravdu různorodé, prozradila Ivana, že Petr miluje při sexu předstírání rolí. A že to dělají poměrně často, ačkoli ona tomu příliš na chuť nepřišla. Prý nedá dopustit na to, když se převlékají za Tarzana a Jane. A kostýmů mají doma více než v půjčovně karnevalových masek.

"Vůbec jsem netušil jak reagovat. Na jedné straně jsem se cítil mimořádně trapně, na druhé jsem ani netušil, že se to mé ženě nelíbí. Do té doby jsem žil v domnění, že si všechno říkáme a toto mi přišlo jako docela zásadní informace. Nevěděl jsem jak reagovat. Vlastně jsem nechtěl ani situaci zachránit. Postavil jsem se a odešel jsem."

Nepřehlédněte: Máte smůlu na muže? Toto jsou tři věci, kvůli kterým si většinou vybíráme ty nesprávné

"Když se Ivana vrátila domů, řekl jsem jí, že potřebuji být určitý čas o samotě a přemýšlet. Přestěhoval jsem se na dva měsíce ke kamarádovi. V podstatě jsem nevěděl, jestli nám chci dát ještě šanci. Když však emoce opadly, pochopil jsem, že svou ženu miluji. Ale zároveň jsem jí vysvětlil, že některé věci máme skutečně vědět jen my dva. A od té doby se náš vztah opět dostal o level výše."

Dokázaly byste něco takového překousnout?

Ano
9
Ne
3
Hlasovalo: 12

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..