Do kin dorazil česko-slovenský dokument V síti: Otevírá tabu téma zneužívání dětí na internetu

Dokumentární počin československé produkce se těší pozitivním ohlasům i přesto, že rozebírá téma, která se u nás stále považuje za mírné tabu.

Zdroj: Instagram.com/filmtopia_sk
Zdroj: Instagram.com/filmtopia_sk

Co se děje za dveřmi dětského pokoje u vás doma? Myslíte si, že vaše 12leté děti na svých počítačích hrají hry, nebo si píší s kamarády? Ale co když dělají něco jiného? Něco, na co ani nemyslíte, ale je to tak reálné, že se toho děsíte?

Právě nový dokumentární film V síti, který má premiéru 5. března, je skutečným a děsivým záznamem toho, že věk nehraje v některých případech žádnou roli. Přímo naopak. Chránit své děti budete chtít ještě víc.

Nepřehlédněte: Dámy, toto jsou ty nejžhavější Instagramy, které musíte sledovat: Tito chlapi vás dostanou do kolen!

Společenské tabu

"Nenechte si ujít nový dokument, který naléhavým způsobem otevírá tabu téma zneužívání dětí na internetu. Co vše se může stát během 10 dní, ve 3 pokojích, s 3 herečkami, které se snaží ulovit 2458 sexuálních predátorů?" takto uvádějí do společnosti film jeho tvůrci. Hlavní představitelky složené z mladých hereček Terezy Těžké, Anežky Pithartové a Sabiny Dlouhé se ujaly náročného úkolu. Ale i díky nim se těší snímek velmi pozitivním ohlasům od kritiků.

Mohlo by vás zajímat: Priority muže po 40-tce: Budete překvapené, co všechno vám do života může přinést starší partner

Ukázka: Film V síti nenechá chladného nikoho

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa FILMTOPIA (@filmtopia_sk),

Autoři dokumentu Barbora Chalupová a Vít Klusák se vrhli na těžké téma. Pedofilie je bohužel ve společnosti velké tabu. Lidé se jí vyhýbají, nicméně právě dnes, v době, kdy žijeme více na sociálních sítích je to něco, o čem by se mělo mluvit stále. Upozorňovat ale nestačí, v tomto případě je třeba konat. Skutečné strhující drama tří "hrdinek", které se samozřejmě koná pod dozorem ochránců, vás vezme do světa, který změní váš pohled na všechno.

Přečtěte si: Sympatický bytový designér André Sedmák: Důvěra klienta je ta nejcennější investice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa FILMTOPIA (@filmtopia_sk),

Foto:
Instagram.com/filmtopia_sk
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..